Internet zuří nad drsným videem: Malá holčička z Karviné na procházce týrá psa, tvrdí veřejnost

Autor: dce - 
19. 12. 2016
11:00

Sociálními sítěmi se šíří video, které žádného milovníka zvířat nenechalo chladným. Jedna z obyvatelek Karviné zachytila na mobil záběry holčičky, která po sídlišti venčí svého psa. A podle valné většiny lidí zvíře svým chování rozhodně týrá. Na matku holčičky, kterou se místním podařilo vypátrat, se snesla vlna vzteku a hrozeb.

Ze začátku to vypadá nevině - malá holčička na sídlišti v Karviné venčí psíka. Klečí u něj a vypadá to, že se s ním mazlí. Pak odcházejí pryč - pes se dívky viditelně straní. V dalším záběru dívka vede psa k autu, roztočí ho na vodítku a praští s ním o bok vozu. Pes štěká, vrčí ale také kňučí! Pak k němu opět klekne a později ho mačká v náručí. Co se na videu vlastně děje?

Video Internet zuří nad drsným videem: Malá holčička z Karviné na procházce týrá psa, tvrdí veřejnost - Facebook

Záznam, který nám poslali i naši čtenáři, vyvolal značné pohoršení. Všichni do jednoho se shodují - dívka psa týrá! Na záběrech ho údajně i škrtí. Video zaznamenala jedna z obyvatelek sídliště, která ho poslala kamarádce, a ta ho uveřejnila na Facebooku. Do chvíle vydání článku bylo za necelých 7 hodin sdíleno více jak 2500krát! „To si snad jako dělá srandu!!! Fuj, až mi je zle z toho!“ komentovala video paní Michaela.

Mnoho lidí se shoduje, že je potřeba podat podnět policii k prošetření věci. "Přijali jsme oznámení o podezření z týrání zvířete. Policisté se tímto případem intenzivně zabývají," řekl v pondělí Blesk.cz mluvčí karvinských policistů Miroslav Kolátek.

Místním se velice brzy podařilo na Facebooku vypátrat i matku malé holčičky. Ženu s iniciály M. D. začali všichni velice rychle odsuzovat. V komentářích a zprávách nešetří sprostými výrazy. Matka se brání, že dívka trpí autismem. Ani to ale komentující nezastaví před rychlými závěry a tvrdě útočí na malé dítě.

Podle mě je holka spíš zamindrákovaná a svoje mindráky si vybíjí na pejskovi. Je mi z toho zle. Snad se podaří pejska dostat do bezpečí. I kdyby ta holka byla nemocná, tak nemá přeci právo týrat živého tvora. Evidentně si neví rady sama se sebou, ale aby jí matka na vybíjení frustrace pořizovala psa, tak to je opravdu nechutné,“ napsala na Facebook paní Marcela.

Jedna z dalších komentujících tvrdí, že se v reakci na video ozvala i učitelka dívky ze záběrů. „Pořeší to prej s ní i její matkou,“ napsala.

Michaela Pech ( 26. ledna 2019 12:54 )

Nevím co na to napsat, asi to že kdyby to udělal můj syn tak bych mu naseka na holou a škoda rány která padne vedle, ale pokud je nemocná jak píšete přece jenom je to pořád jen dítě!! Mělo by se to řešit s její mámou podle mě je to kráva, když to ví jaká je a dá jí živého tvora!!! Asi bych holčičku nechala at vyvenčí svoji mámu 😁

psi_mama ( 9. února 2017 08:43 )

Včera jsem nechala zrušit diskusi pod člankem o tyrani psu v Polske množirně. Debil karel_klafunda se tam ukájel sadismem,tak ho nahlašujte prosim at má jakykoli nick.Děkuji

0707 ( 21. prosince 2016 15:24 )

Zabte tu svini Miladu Dulicovou i s tou druhou sviní tlustou vyžranou sadistickou

0707 ( 21. prosince 2016 15:09 )

ty nesereš hňupe???? Nech se vyšetřit psychologem

0707 ( 21. prosince 2016 14:52 )

 Chuák pes, který musí žít v neustálém stresu z těch lidských dementů! I v útulku mu bude líp! Kdyby se bránil a kousnul tu bestii tak mu lidé připraví trest smrti jak to je běžné! Je každopádně třeba pejska odebrat a holce i matce udělit vysoký tret třeba s nimi hodit o auto!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud