Řidič nedal přednost, spolujezdec (†46) na to doplatil životem! Dalších šest osob zraněno

Autor: ČTK - 
27. 11. 2016
12:17

Tragickou sobotní srážku tří aut u obce Rodvínov na Jindřichohradecku zřejmě způsobil řidič, který nedal přednost při odbočování. Jeho spolujezdec (†46) zemřel ještě před příjezdem záchranářů. Dalších šest lidí bylo zraněno, mezi nimi dva těžce. Policie zjišťuje další okolnosti nehody. Vyplývá to z dnešní policejní tiskové zprávy a z informací záchranářů.

Nehoda se stala v sobotu kolem 15:30 na hlavním tahu číslo 23. Podle policie řidič Škody Felicie jedoucí od Jarošova nad Nežárkou směrem na Jindřichův Hradec pravděpodobně nedal při odbočování vlevo přednost protijedoucímu autu Fiat. Nárazem byla Škoda odmrštěna zpět do svého jízdního pruhu, kde narazila do vozu Peugeot 307.

V autech cestovalo sedm lidí, všichni byli zraněni. Dva muži byli s těžkými mnohačetnými zraněními přepraveni do českobudějovické nemocnice, uvedla Petra Kafková, mluvčí zdravotnické záchranné služby.

Další dva muži měli lehká až středně vážná poranění, přijala je nemocnice v Jindřichově Hradci. Mezi cestujícími byla i žena s dítětem, jejich zranění byla lehká. Záchranáři je přepravili do nemocnice v Jihlavě.

Doporučujeme
bizon_pepa ( 27. listopadu 2016 17:00 )

No, jedna ymaštěná pí(I)ča chcípla. Tak můžeš být spokojen.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud