Opilá řidička nabourala do služebny policistů, ti jí naměřili dvě promile

Autor: haj - 
27. 11. 2016
08:43

Bujaře oslavovala státní svátek, pak ale opilá sedla za volant svého BMW. Řízení ale nezvládala a nakonec nabourala zaparkované auto a vytlačila ho až k budově policejní služebny ve Vimperku, do které tím také narazila. Dohromady svým karambolem způsobila škodu 220 tisíc Kč.

Řidička (26) z Prachaticka, které policisté naměřili v dechu necelé 2 promile, na svou opileckou jízdu vyrazila ve čtvrtek 17. listopadu. Problémy měla už v ulici 1. máje, následně vyjela s autem na parkovací stání a narazila do zaparkovaného vozu Ford Fiesta.

Náraz způsobil, že obě auta pak pokračovala v jízdě přes celý chodník až k místnímu obvodnímu oddělení policie. Na dopravní nehodu to není zrovna nejšťastnější místo, ovšem policisté to zase neměli moc daleko.

Žena byla převezena do nemocnice se zraněními a poté ji dopravní policisté obvinili z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Škoda na autě a poškozené budově činí odhadem 220 000 korun, ovšem vše mohlo dopadnout daleko hůř, kdyby po chodníku zrovna v osudnou chvíli šel nějaký chodec. Jeden muž tudy prý procházel jen asi minutu poté.

 

aeraluna ( 27. listopadu 2016 12:02 )

tomu se fakt říká smůla

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud