Děsivé video: Rozzuření psi se vrhli na matku s dítětem!

Autor: rc - 
16. listopadu 2016
22:54

Šokující video! Dva psi v Kalifornii zaútočili před domem na malého chlapce a jeho matku, která přiběhla dvouletému dítěti na pomoc.

Dvouletý chlapec ve městě Anaheim v Kalifornii byl na dvorku se svou mámou, když na něj zaútočili dva psi. Dítěti běžela jeho matka rychle na pomoc. Chlapce popadla a utíkala s ním do domu. U dveří však nemohla v rychlosti najít klíče a rozzuření psi se vrhli i na ni. Bezbranná žena křičela o pomoc. V zoufalství si lehla a malého chlapce chránila vlastním tělem, dokud jí na pomoc nepřispěchala sousedka a psy od dvojice neodtrhla.

„To byl nekonečný boj – pět až sedm minut teroru,“ popsal útok Spencer Bishop, manžel ženy a otec malého chlapce. „Křičela, řvala o pomoc. Naštěstí máme dva sousedy. Jedna paní přišla s holí a zahnala je,“ dodal.

Ženě se s holí v ruce podařilo psy zahnat. Matka se synem se dostali do domu a zavolali pomoc. Chlapec byl rychle převezen do nemocnice s vážnými zraněními. „Má rozdrápanou tvář, nohy a několik stehů. S tváří bude muset na plastickou operaci,“ uvedl pro DailyMail jeho otec.

Jeho žena utrpěla jen lehká zranění. „Moje žena je hrdinka,“ řekl DailyMailu Bishop. Psi byli odchyceni a případem se zabývá policie.

mamanek86 ( 2. března 2017 23:14 )

 No jo, co Čech to chytrák. Tihle psi by měli být okamžitě utraceni. Nevim, co je na hraní to, když někým pes clouma za vlasy. Volně pobíhající psi si nesmí takto " hrát" Každej by na jejím místě nepřemýšlel nad tím, jestli si chce čokl hrát. Jinak pro chytráky. Ta kamera se otáčí a zaostřuje podle pohybu, dá se koupit i v Lidlu a ty "dveře" , co zapomněla zavřít jsou jen bezpečnostní mříž, co bývá přede dveřmi🙈

karelka ( 28. února 2017 10:54 )

Asi před deseti roky napadl pes v ulici mojí dceru a pokousal jí na ruce a zadku, roztrhal kalhoty.Stěžoval jsem si u majitele a ten se mi vysmál, že má prý psa pojištěného, ať si prý jdu stěžovat.Po zjištění, že toto není první případ a pes každou chvíli běhá mimo zahradu jsem se připravil a začal okolo této zahrady příležitostně chodit.Asi po měsíci opravdu byl venku a vystartoval na mě, nastavil jsem mu ruku a připravenou tyč vrazil do oka.Víte, že byl pokoj, nikdy už nikoho nenapadl, naopak se lidem vyhýbal....

joanna5 ( 17. listopadu 2016 20:20 )

hlavne to video - kdo to tak dlouhonatacel ze vsech stran???? divne video----

joanna5 ( 17. listopadu 2016 20:09 )

...presne tak, psi si ocividne chteli hrat, ale chlapecek je asi trochu podrazdil revem a gesty, davali oba ruce nahoru atd. - lidi by se meli naucit, jak se chovat v pripade, ze potkaji psa - tito psi rozhodne nejsou rozzureni ---

marlen52 ( 17. listopadu 2016 15:45 )

 ty dveře otevřela lehce proč ne dřív

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání