Dívka (11) porazila rakovinu, kvůli šikaně ve škole se zastřelila

Autor: lm - 
2. listopadu 2016
12:24

Jedenáctiletá Bethany Thompson se statečně porvala s rakovinou a vyhrála. Na boj s posměšky spolužáků už jí ale síly nestačily. Dívka si vzala život poté, co ji spolužáci šikanovali kvůli následkům závažného onemocnění.

Bethany Thompson (†11) z amerického Ohia porazila rakovinu, když jí byly pouhé tři roky. Nádor na mozku si ale vybral svou daň. Holčičce kvůli poškození nervů zůstala zkřivená tvář s nerovným úsměvem, kvůli kterému se stala terčem šikany od spolužáků a vrstevníků.

Osudného dne se Bethany cestou domů svěřila se svými plány kamarádce. „Řekla jí, že ji má moc ráda a budou navždy nejlepší kamarádky, ale že až přijede domů, tak se zabije,“ popsala zdrcená maminka Wendy. Otec kamarádky chtěl rodiče šikanované dívky varovat, ale už bylo pozdě. Bethany doma našla schovanou zbraň rodičů a zastřelila se.

Rodina doufá, že zveřejněním příběhu se podaří dalším případům zabránit. „Byla mojí princeznou. Mojí malou holčičkou. Můj život se točil kolem ní. Teď mi chybí kus mého života,“ řekla Wendy CNN.

petrzn ( 3. listopadu 2016 07:48 )

p i č a

petrzn ( 3. listopadu 2016 07:40 )

To byla ***.

spartaboyred ( 2. listopadu 2016 19:13 )

Ve škole se jen biflují a neučí se třeba moudrosti, slušnosti, poctivosti a zodpovědnosti. Tohle se bude opakovat třeba donekonečna dokud se tohle nezpraví.Ale psát to sem je jako házet hrách na stěnu. Politici jen hrabou pod sebe ale dělat s tím nic nebudou.

wanaxa ( 2. listopadu 2016 14:47 )

To je smutný co musí jeden takový človíček odmala unést.

nanometr ( 2. listopadu 2016 14:23 )

A to není všechno. Podle křesťanů se ta holka teď smaží v pekle, protože sebevražda je hřích, z kterého se už nejde vyzpovídat, takže má smůlu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud