Jsi anděl, co na nás kouká shora: Dojemné video pro Simonu, kterou zabil skútr na Orlíku

Autor: rc - 
14. srpna 2016
16:12

Začátkem července na Orlíku tragicky zahynula Simona J. (†18). Mladá dívenka si se svým přítelem užívala plavbu na lodičce, když do nich narazil řidič skútru. Smrt tragicky zesnulé dívky se rozhodli uctít dva její kamarádi, kteří o ní složili dojemnou píseň...

Tragická událost se odehrála na přehradě Orlík, začátkem července. Mladá dívenka Simona (†18) se se svým přítelem Miroslavem F. (30) vydala na projížďku lodičkou. Na vodě chtěli strávit příjemné nedělní odpoledne, jenže to se záhy proměnilo v peklo. Do pramice narazil skútr se dvěma mladíky, který se vyřítil zpoza výletní lodi. Simona při nehodě utrpěla vážná zranění, kterým během převozu do nemocnice podlehla.

Smrt krásné dívky zasáhla všechny její blízké, kteří se s jejím náhlým odchodem nemohou smířit. Mezi ně patří i kamarádi Jan Pokorný a Martin Ferenci. Ti se rozhodli, že se se svou tragicky zesnulou kamarádkou rozloučí prostřednictvím písně. Složili proto krátkou skladbu, kterou pojmenovali »Vzpomínky na Simonku«. Jan Pokorný, který si říká Dollar, skladbu otextoval a Martin Ferenci složil hudbu. Na dojemnou píseň upozornil server TN.cz.

„Je mi to líto, že se ti to stalo. Nikdy tě už neuvidíme, jsi naše zlato. Chybíš mi moc a chybíš nám všem. Ke smutku teď je tady každý odsouzen,“ zní v emotivní písni. „Desátýho července, prokletý slova, další anděl, co na nás kouká shora. Tohle se ti nemělo nikdy stát, ty sis měla tenhle život naplno užívat,“ pokračuje text písně.   

Co se tehdy na přehradě stalo a kdo z účastníků nese vinu, stále není jasné. Případem se zabývá policie.

 

 

 

tomik007 ( 15. srpna 2016 17:17 )

Vsichni protestuji protoze ted budou muset platit za sex

jetotak ( 15. srpna 2016 08:52 )

O to neštěstí bohužel jenom nejde. To by články vypadaly jinak.

balika ( 15. srpna 2016 08:21 )

Ano je to velké neštěstí. Ten její píchač se asi předváděl a neměl tam s tou loďkou co dělat. Vina není jen na straně skútru.

pajato73 ( 15. srpna 2016 08:06 )

snad je jedno kolik bylo jemu ne? Stalo by se to i kdyby tam byla s mladsim. Jde o to nestesti a ne o to, jestli nebo o kolik byl starsi, lidi lidi....

rbwtrnava ( 15. srpna 2016 07:14 )

pekne trapne video

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud