Rychlík smetl na přejezdu auto. Dva lidé v něm zemřeli

Autor: ČTK, shp, jp - 
3. července 2016
09:45

Dva lidé zemřeli v neděli ráno po srážce rychlíku s osobním automobilem. Nehoda se stala na trati z Jaroměře do České Skalice na nechráněném železničním přejezdu bez závor, provoz je přerušen.

 „V autě cestovali dva lidé, kteří utrpěli zranění neslučitelná se životem, na místě zemřeli,“ řekl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje Ivo Novák.

V autě zemřeli muž a žena ve věku 48 a 49 let,“ doplnila policejní mluvčí Ivana Ježková. Rychlík jel v době, kdy ke srážce došlo, rychlostí asi 75 km/h

Havárie se stala kolem 8:30. "Provoz je přerušen. České dráhy zajistily provoz náhradní autobusovou dopravou," dodala Ježková.

mistr_yoda ( 3. července 2016 16:06 )

Jo, v Rusku tam je ráj, ty debile.

petrusaa ( 3. července 2016 11:46 )

V Ruské federaci řeší tento problém místo kamerových systémů a lehoučkých závor o kterých řidiči ví,velmi jednoduše a perfektně,před projetím vlaku se vysune ze silnice silná železná deska do výše jednoho metru označená světelnými pruhy a šmitec.

dutchschulz ( 3. července 2016 11:13 )

Neustále přibývá šmíráckých kamer, které nás i za malé překročení rychlosti buzerují a pokutují, jako nějaké zločince (např. při příjezdu z D1 do Říčan). Na druhou stranu skutečné piráty silnic, kteří nedovoleně vjíždějí na železniční přejezdy, jezdí bez povinného ručení, zimních pneumatik nebo mají odmontovaný filtr pevných částic... nikdo exemplárně nepotrestá. Jde totiž často o socky, na které si žádný politik ani policajt netroufne. Zato když někdo v bavoráku nebo audině udělá na silnici nějakou prasárnu, jsou toho plné noviny a píše se o dálničních vrazích a zbohatlících za volantem...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud