Pátek 27. listopad 2020
Svátek slaví Xenie, zítra René
Oblačno 3°C

Psa někdo stáhl z kůže a uřízl mu hlavu. Policie hledá majitele

Hrůzný nález na louce: Psí hlava odřízlá od těla, stažená kůže z těla...  (Autor: MP Litvínov)
Autor: haj - 
3. ledna 2016
15:41

Otřesný nález čekal na muže v Janově, když venčil své psy. Poblíž tamního autoservisu totiž objevil na louce mrtvolu psa. Respektive pouze jeho hlavu s náhubkem, protože celé tělo někdo předtím stáhl z kůže a odnesl. Zřejmě kvůli masu.

Nálezce okamžitě přivolal hlídku litvínovských strážníků, jejichž operační důstojník Ladislav Strkač o případu informoval. Na místo byli později také přizváni příslušníci státní policie z Hamru kvůli podezření na spáchání trestného činu týrání zvířete.

Policejní psovod psa zabitého extrémně krutým způsobem ohledal a konstatoval, že jde o rasu Staford světlé barvy. Policie také marně pátrala po čipu mrtvého psa, který by jim usnadnil najít majitele. Poté policisté požádali o uložení ostatků mrtvého psa do kafilerie. Případem se i nadále zabývají.

Rovněž se nyní obrací na veřejnost s prosbou o pomoc: Znáte někoho, komu takový pes utekl či byl odcizen? Poznali jste psa či znáte majitele? Obraťte se neprodleně na tísňové linky strážníků 156 či státní policie 158.

 

 

sandriana ( 4. ledna 2016 09:26 )

 Sandra Kelly Jsem tajemník kabinetu o půjčování peněz mezi zvláště. Musíte půjčování peněz mezi jednotlivci vyrovnat se s finančními potížemi, aby konečně prolomit patovou situaci vyvolalo ze strany bank, a odmítnutí vašich souborů aplikace úvěrů? Paní sandrana firma je schopna provést půjčku částku, kterou potřebujete, a s podmínkami, které činí váš život jednodušší. Pak kontaktujte mě se dozvědět více o našich velmi výhodných podmínek. Zajišťujeme € 10,000 € 5 milion na splácení období 5 let do 25 let v míru 2% na an.Vous mě prosím kontaktujte na: sandrana_credito@hotmail.com děkuji vám

Okresnaseveru ( 3. ledna 2016 23:37 )

Slavecku, tím že se homo sapiens vyvinul v nejinteligentnejsiho tvora, tak mu dává možnost aby zabíjel a týral jiné tvory jen pro zábavu. To má být jako znakem inteligence... Souhlas s wfa01, lidi je tu jak hov.n, a když vidím, jak se vším plytvame a chováme se k přírodě, válka nám neuškodí.

datelobecny ( 3. ledna 2016 22:54 )

Máš velké mezery v přírodopise, ale i takoví jsou mezi námi. Hlavně, že Ti ti psi chytají ty krysy, co máš v okolí.

byvalyvoliccssd4 ( 3. ledna 2016 22:31 )

krakonos500 měl oběd. Komunisté jsou chráněni, tak dejte zpátečku.

vosavopruz ( 3. ledna 2016 22:30 )

souhlas,je to retardovaný křovák

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud