Opilý šílenec z Plzně zaútočil na policisty sekerou: Místní se ho bojí

Opilý šílenec z Plzně zaútočil na policisty sekerou: Místní se ho bojí.
Autor: dce - 
4. ledna 2016
12:25

Plzeňští policisté jeli řešit banální hádku opilců, nakonec jim ale šlo o život. Jeden z alkoholem posilněných mužů na ně totiž zaútočil sekerou. Mezi místními je to známá firma, které se lidé bojí.

Nebyl ještě ani večer, když policisté vyjížděli v pátek do centra Plzně řešit obyčejnou hádku dvou opilců. Jenže místo řešení za pomoci domluvy museli použít donucovací prostředky.

Jeden z opilců si totiž vzal do hlavy, že domluva se konat nebude. Policistům začal vyhrožovat rozsekáním sekerou, pro kterou se i vydal do svého bytu. "To je ten šílenec z přízemí, on je takovej rapl, máme z něj strach všichni, když ho to chytne,“ řekla serveru krimi-plzen.cz svědkyně. “Já se dole podívat nebyla, ale řval tam, že je rozseká sekyrou, a pak se to tam začalo prát. Pak jsem jen viděla, jak přijíždějí další hlídky, byli tam i se psem a pak už ho jen zakrvácenýho vyváděli. Snad ho už konečně zavřou!“

Na muže do bytu naběhli policisté a nakonec ho zadrželi. "Proti jednomu z mužů bylo použito donucovacích prostředků, jelikož neuposlechl výzvy a policistům vyhrožoval použitím sekery proti nim. Muž byl zajištěn a následně převezen k lékařskému ošetření, které ale odmítl,“ uvedl policejní mluvčí. 

Za trestný čin vyhrožování s cílem působit na úřední osobu muži hrozí až tři roky ve vězení.

starypes ( 4. ledna 2016 16:01 )

Ten článek měl končit oznámením, kdy má ten blbec pohřeb.

rumungro ( 4. ledna 2016 14:14 )

V base by mu ji mohli vrátit.

moiaza ( 4. ledna 2016 13:02 )

 Ta sekera je tupá, milá Lízo, milá Lízo, tupáááá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud