Opilý přišel domů a brutálně zbil své staré rodiče: Chtěl je zabít

Opilý přišel domů a brutálně zbil své staré rodiče: Chtěl je zabít. (ilustrační foto)  (Autor: profimedia.cz)
Autor: dce - 
4. ledna 2016
10:26

Otřesný případ násilí na vlastních rodičích řeší policisté v Dašicích. Opilý muž přišel na Silvestra domů a bezdůvodně napadl svého starého otce a později i matku. Nyní mu hrozí 10 let ve vězení.

"K události došlo poté, co se muž v podnapilém stavu vrátil z místní restaurace domů. Nejprve napadl otce (1930) pěstmi a poté ho začal bít i francouzskou holí. Když hluk v domě uslyšela násilníkova matka (1946), přispěchala otci na pomoc. Bohužel se i ona stala terčem útoku běsnícího syna, který měl oběma rodičům vyhrožovat, že je zabije," uvedla policejní mluvčí Markéta Janovská.

Matce se nakonec podařilo utéct a zavolat pomoc. Policisté útočníka zadrželi a dali mu dýchnout. Z dechu mu naměřili 2,49 promile a poslali ho rovnou na záchytku. Zbité rodiče odvezla záchranka do nemocnice.

Policisté muže obvinili z trestných činů těžké ublížení na zdraví, ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování a nyní mu hrozí až 10 let ve vězení. Zároveň agresora vykázali ze společného obydlí. "Co se týká zranění rodičů, tak ti měli především tržné rány na hlavě a hematomy po těle. Jak se ale asi cítí psychicky, nedokáže nikdo, kdo takovou událost nezažil, říci," dodala mluvčí.

rumungro ( 4. ledna 2016 14:29 )

Klakundo,jdi si vyrypovat mezi svoje,do prasečáku!

rumungro ( 4. ledna 2016 14:22 )

Oni ho nedali do vazby,jen mu zakázali jit domů!Přál bych st.zástupci taky takového synáčka.

tajna1509 ( 4. ledna 2016 11:30 )

pokud nejsi idiot tak vis ze to neni pravda

ginna15 ( 4. ledna 2016 10:36 )

TO BYL karel_klafunda alias pavel219-evo:PEDOFIL

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít