Na prvním snímku Kimina druhorozeného dítěte však není zrovna moc vidět. Jedná se o roztomilý snímek dvou dětských ruček. Měsíční miminko Saint se drží prstíčku své starší sestry North (2).

Fotku sdílela Kardashian na své oficiální webové stránce spolu s nadpisem BFFs (Best Friends Forever – Nejlepší přátelé navždy) a odtajnila také, jak sestřička přírůstek do rodiny okomentovala: „Řekla: On je můj nejlepší přítel.“

První fotka syna Kim Kardashian Sainta spolu s jeho starší sestrou North

Podle informací webu TMZ již různá média nabídla Kim vysoké částky za to, že se společně s celou rodinou (včetně novorozeného synka a dcery North) nechají vyfotit. Za sérii rodinných fotografií prý hvězdě reality show Držte krok s Kardashians nabídli až 2,5 milionu dolarů (60 milionů Kč). Kardashian s manželem Kanyem Westem prý ale s největší pravděpodobností štědrou nabídku odmítnou.

Kim měla původně termín na 1. svátek vánoční, ovšem malému Saintovi (což v překladu znamená Svatý) se na svět zachtělo už o tři týdny dříve. Při porodu vážil chlapeček skoro čtyři kila a zatím prý vůbec nezlobí.

Fotogalerie
9 fotografií