Hollywoodské kopečky obchází jeden žhavý drb! Podle amerického magazínu Life&Style rapper Kanye West opustil svou manželku Kim Kardashian, a to jen čtyři dny po narození jejich druhého potomka, synka Sainta.

„Hádali se už celé měsíce a to jejich vztah rozervalo na kusy. Když se vrátila z porodnice, zase na něj spustila, že nikdy není k dispozici, když ho nejvíce potřebuje, a že musí všechna důležitá rozhodnutí dělat sama. Nato se Kanye sebral a prostě odešel,“ naprášil prý americkému magazínu anonymní zdroj.

Kim tedy zůstala na novorozeného Sainta a dcerku North úplně sama! Místo toho, aby si užívala rodinného štěstí a se svým manželem nakupovala dárečky pro své dvě ratolesti, veškerý čas tráví se svou maminkou Kris (60), která jí je v těžkých chvílích oporou.

Manželské krizi také nasvědčuje to, že slavná majitelka baculatého zadečku na Instagram vyvěšuje fotografie, na nichž má ještě štíhlou postavičku k nakousnutí. Kupříkladu fotografii z roku 2007, kdy v rudých sexy plavkách pózovala pro Playboy. Sexy fotografiemi chce svého manžílka nejspíš získat zpět. Nebo se snaží nalákat další „samečky“?

 

At this time back in December 2007 I shot my playboy cover with Hype Williams. For the rest of the BTS go to my app or KimKardashianWest.com

Fotka zveřejněná uživatelem Kim Kardashian West (@kimkardashian),Pro 15, 2015 v 12:14 PST

 

Another throwback bts of my 2007 Playboy shoot.

Fotka zveřejněná uživatelem Kim Kardashian West (@kimkardashian),Pro 15, 2015 v 12:58 PST

Fotogalerie
12 fotografií