Policista umlátil devítiměsíční holčičku: U soudu dostal deset let ve vězení

Policista Pavel S. (29) dostal u soudu za zabití kojence trest 10 let vězení, matka mrtvého kojence se ho zastávala.  (Autor: Zbyněk Schnapka)
Autor: zb, dce - 
23. listopadu 2015
14:53

Za ubití kojence své družky jde policista Pavel S. (29) ze služebny v Karlových Varech – Rybářích na 10 let do vězení. Teprve devítiměsíční holčičku umlátil loni v dubnu.

Poslal ho tam Krajský soud v Plzni. „Holčičku 2krát udeřil do hlavičky a způsobil jí krvácení do mozku. Také dítě udeřil do bříška. Kvůli tomu začal kojenec zvracet a dusit se,“ řekl státní zástupce Martin Rykl.

Jeho tvrzení podpořili i soudní znalci a vyvrátili tak obhajobu Pavla S. Ten tvrdil, že se dítě snažil údery zachránit, protože se dusilo zvratky. „Třikrát jsem jí rukou plácl po obličeji, bouchl i do bříška a 9krát jsem jí udeřil při resuscitaci mezi lopatky,“ uvedl Pavel S. Matka dítěte Petra K., která je s Pavlem S. teď v 7. měsíci těhotenství, se přítele zastávala. „Malé se dělaly modřiny už dříve. On se k ní choval vždy hezky,“ uvedla Petra K.

Pavel S. se proti rozsudku odvolal – vše bude tak řešit i vrchní soud.

jana52 ( 23. listopadu 2015 15:41 )

... ta matka musí bejt snad na kokainu, když tvrdí, že se k ní vždycky choval hezky....

jasnovidec01 ( 23. listopadu 2015 15:19 )

 to jsou kecy!!!!!!!!!já ji jen PLÁCNUL!!!!HAHA naše policie jde z jednoho pruseru do druhého.kam to spěje,vrazi ,zloději,korupčníci mezi policii?nemají pomáhat a chránit?ach jo

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud