Záhadná smrt atraktivní blondýnky z Kladna: 7 bodných ran?

Autor: simao, psch - 
30. září 2014
18:05

Tenhle případ je zatím jedna velká záhada. Atraktivní blondýnka Aneta R. (†23) z Kladna prý po návratu z exotické dovolené zemřela, spekuluje se o její vraždě či sebevraždě. Kladenský deník přinesl informaci o tom, že mohla zemřít násilnou smrtí. Měla prý totiž 7 bodných ran. Znali jste ji a víte, co se stalo?

Údajně se vracela domů z Dominikánské republiky, v Praze si měla vyrazit s kamarádkou do baru a poté jít ke kamarádce přespat, uvedl Kladenský deník. Podle zdroje Blesk.cz je dívka opravdu po smrti...

Spekuluje se o tom, že Anetu R. ubodal nějaký cizinec, možná Arab či Albánec, jak uvedl Deník. Další variantou je pak sebevražda. "Nic podobného nám oznámeno nebylo, policie se ničím takovým nezabývá," řekla však Blesk.cz v úterý odpoledne policejní mluvčí Andrea Zoulová. Poté však připustila, že sebevražd a náhlých úmrtí bylo v poslední době více, ale momentálně není u systému nikdo, kdo by to potvrdil.

K Anetinu úmrtí mělo dojít patrně v sobotu 20. září. A policie nakonec podrobnosti přece jen sdělila. "Okolo půl osmé ráno jsme vyjížděli k případu sebepoškozování do bytu v pražských Letňanech. Mladou ženu museli záchranáři několik desítek minut resuscitovat, po převozu do nemocnice ale bohužel svým zraněním podlehla," řekla tn.cz policejní mluvčí Jana Rösslerová. Podle tohoto serveru byli v bytě, kde Anetu našli, i její kamarádka a další muž, který prý také utrpěl poranění.

Smutek na sociální síti

Jedna z Anetiných kamarádek pak na Facebook napsala zprávu plnou smutku: "Kdo poznal Tě, ten měl tě rád. Uměla jsi pomoci, potěšit i rozesmát. Byla jsi a teď už tu nejsi. Život je změna, co k nám přichází a zas odchází. Byla jsi skvělá baba, na to nikdy nezapomenem. Úsměv tvůj rozzářil celý svět a tím si nám pomáhala. Budeš nám tu scházet, všem, kdo te tu měli rádi:'((( Anetko,měj se krásně:'(((("

"Ona se perfektně domluvila anglicky a kontakt s cizinci měla ráda, ať už při setkáních v pražských barech, nebo během cest do zahraničí," řekla Kladenskému deníku žena z Kladna, Anetina bydliště. Dívku prý znala od dětství. Přiživila tak spekulace o násilném úmrtí. Sebevraždě řada lidí v Kladně prý nevěří, otázkou zůstává i oněch sedm bodných ran.

Znali jste údajně pohřešovanou dívku? Víte, co se stalo?

Pište na tip@blesk.cz

nebo volejte na tel. 724 014 586

wellaska ( 1. října 2014 09:04 )

tys ji znal nebo co?

wellaska ( 1. října 2014 09:01 )

jak můžeš bejt tak zlej???? a arogantní? kéž by se ti stalo něco podobnýho, když se chováš jak totální negramovat ... a toto musím napsat slušně, aby mi to nesmazali.

wellaska ( 1. října 2014 09:00 )

jak můžeš bejt tak zlej???? a arogantní? kéž by se ti stalo něco podobnýho, když se chováš jak totální negramovat ... a toto musím napsat slušně, aby mi to nesmazali.

wellaska ( 1. října 2014 08:59 )

ubožáku

truchliicii.petr.k. ( 1. října 2014 04:31 )

kua, jak ju ma, spoznat, ked ma cieny pasik na ociach

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud