Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Aneta zemřela, protože se zapletla do hádky, tvrdí kamarádka blondýnky o její záhadné smrti

Autor: šim - 
1. října 2014
11:56

Je to více než týden, co v bytě na okraji Prahy tragicky zemřela 23letá blondýnka Aneta R. z Kladna. Policie o její smrti příliš sdílná není. Prý spáchala sebevraždu! Ale kamarádi tvrdí něco jiného! Prý se zapletla do hádky své kamarádky a jejího přítele-cizince.

Aneta se jen pár hodin před svou smrtí vrátila z dovolené v Dominikánské republice. Večer se svou kamarádkou zamířila do baru v centru Prahy, kde se dobře bavily. V sobotu ráno byla mrtvá.

Okolo půl osmé ráno jsme vyjížděli k případu sebepoškozování do bytu v pražských Letňanech. Mladou ženu museli záchranáři několik desítek minut resuscitovat, po převozu do nemocnice ale bohužel svým zraněním podlehla,“ řekla serveru tn.cz policejní mluvčí Jana Rösslerová. Dívka měla bodná poranění. Podle informací Deníku.cz měla dokonce 7 bodných ran. Nikomu se nechce věřit, že by si je způsobila sama...

Blesk.cz mluvil s Anetinou kamarádkou, která verzi o sebevraždě také za žádnou cenu nevěří. „Neznala jsem holku, co by byla plnější života s úsměvem na rtech, než byla Aneta. Hodně sportovala, byla milá a hodná na všechny,“ vzpomíná na mrtvou kamarádku, která podle ní nebyla v takové situaci, aby pomýšlela na sebevraždu. „Měla nového kluka, byli spolu asi tři měsíce,“ dodala.

Aneta prý do bytu v Letňanech odjela se svou kamarádkou K. J. a jejím arabským přítelem. V bytě se prý strhla mezi partnery hádka a Aneta se do ní měla připlést. „Prý jí to udělal on. Když přijela záchranka, řekli, že si to udělala sama, aby z toho byli venku,“ dodává dívka, která však nechce zveřejnit své jméno.

Znali jste Anetu R.? Víte, co se jí stalo, proč zemřela?

Napište nám do redakce na tip@blesk.cz

nebo volejte na tel. 724 014 586

tymitaky ( 1. října 2014 20:08 )

Ano existoval Arab, který nebyl násilník, bohužel ho neuvidíš, protože zemřel roku 1562.

abcd-abcd ( 1. října 2014 18:58 )

Přicmrdávačka, jak jinak.

abcd-abcd ( 1. října 2014 18:57 )

Pi.ča tigress vylezla tentokrát ve svém kabátku a jak rychle. Krá.va klonátorská.

bledulka ( 1. října 2014 17:54 )

To vážně policie věří tomu, že se Aneta sama pobodala? A v bytě s Arabem???? Existuje vůbec nějaký Arab, který není násilník??? A proč ty hloupé holky za nima lezou???? Vždyť všechny končí stejně - buď jim dělají služky, otrokyně, rodí děti a ti chlapi je stejně v lepším případě vyrazí pryč nebo v tom horším zabijí....

girasole. ( 1. října 2014 14:43 )

Jo,vidì te vsude a vsechny nicky jses ty Ciao tigress

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání