Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Kluk zamordoval svou macechu: Byla maminkou teprve ročního dítěte!

Autor: dce, hra - 
26. září 2014
18:29

Hrůzný čin otřásl Bechyní, malým městem na jihu Čech - teprve patnáctiletý chlapec zde zardousil přítelkyni svého otce. Policie ale o podrobnostech zatím mlčí. Podařilo se nám ale zjistit, kdo je otcem mladého vraha.

Nejmladší vrah na jihu Čech pocházel ze slušné rodiny. „Jde o váženou a solidní rodinu. Táta je oblíbený, ochotný, obětavý a hodný. Kluk až dosud zase naprosto bezproblémový a šikovný. Zřejmě neunesl, že má otec novou rodinu, byl na něj fixovaný,“ poznamenala jedna ze sousedek ženy. Spolužáci by do něj nikdy neřekli, že může spáchat něco takového. Byl sympatický, uzavřený, ale v pohodě,“ řekla TV Prima jedna z jeho spolužaček.


Zavražděná totiž měla malé, teprve roční dítě. Vrahův otec - její přítel, chodil často s malým děckem v kočárku na procházky. A to se asi nelíbilo jeho synovi. Na zvonku v domě byl dokonce vedle zavražděné napsaný i jeho otec! A právě v jejich společném bytě muž našel tělo své přítelkyně. Chlapec jí uškrtil přímo v paneláku. Podle policie už v úterý!

„Byl tu často. Žádné hádky se z bytu nikdy neozývaly. Nic, co by nasvědčovalo, že se schyluje k takové tragédii,“ řekl správce panelového domu. Přesto vraha policie zatkla téměř ihned po nahlášení nálezu těla.

Soud poslal mladíka do vazby. „Existují obavy, že by mohl opakovat trestnou činnost pro kterou je stíhán. Mohl by být psychicky narušen, to já nevím, to musí posoudit znalec,“ prohlásil soudce Pavol Lukačejda televizi. Chlapci pro jeho nízky věk hrozí jenom pět let ve vězení.

sibuna ( 27. září 2014 09:42 )

Logicky nikdo nemůže schvalovat vraždu, ale nikdo z nás nevíme, jak se nevlastní matka ke klukovi chovala, jestli ho třeba neprovokovala nějakými řečmi o mámě či otci, nevíme, co se klukovi v hlavě posunulo, proč vraždil. Víme jen, že vraždil, ale neznáme pohnutky.A na druhou stranu je nenávist k ženské, která odvedla otce od rodiny ,docela pochopitelná, zvlášť u puberťáka...Kdo ví, co se tam událo

petka1974 ( 27. září 2014 09:28 )

Přehnaně reagujete - nevíme vůbec nic o pozadí té rodiny - byla rodina rozvedená, proč se rozvedli, případně byl snad táta vdovec? Ani nikde není psáno, že by kluka zanedbávali, že by na něj nová macecha byla zlá. Rodiče prostě mají i svůj život, což neznamená, že by museli děti nutně zanedbávat. Reakce toho kluka byla nepřiměřená v každé situaci. Holt nic nemáme ve svém vlastnictví navždy, ani rodiče.

klotilda ( 27. září 2014 05:27 )

Je to klasická tragedie.Otec synovi rozkopl rodinu a syn v zoufalství vraždil.Kdoví,kolik tisíc dětí,každy rok rodičovskou zradu řeší.Naštěstí a pro klid zrádců,jsou na vraždění příliš malé nebo prostě vědí ,že i kdyby se postavily na hlavu tátu (nebo mámu) to zpět nevrátí.Zvlášť náročná pro psychiku zdrceného dítěte musí být povinná přátelská komunikace s novým partnerem rodiče -rozvratitele,případně fakt existence nového dítěte.Tohle by zvládl málokterý dospělý.Kluk byl přiveden do extrémní situace kterou vyřešil šokujícím způsobem.

vasek711 ( 27. září 2014 04:09 )

mel pravo vrazdit ? a jeste k tomu zenu ? Podle me.... odprasknout a je to.

hofihofi ( 27. září 2014 02:57 )

Tehle bylo od nepameti jsou o tom i pohasdky, to nevite

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud