Žena vraha Romana Housky zmizela! V domě se neukázala od čtvrtka!

Autor: uá - 
17. března 2014
16:03

Do vazby poslal v pátek soud Michala K. (37), který se přiznal k vraždě podnikatele a politika ČSSD Romana Housky. Verzi o náhodné střelbě jeho okolí nevěří.

Bývalý voják Michal K. žil v Krupce na Teplicku. S partnerkou se tam přistěhoval zhruba před dvěma lety. Blesk se opakovaně pokoušel zastihnout partnerku obviněného muže. Nikdo ale neotvíral. Podle sousedů se v domě od čtvrtka neukázala.

„Ten dům tady byl prázdný, ani nevím, jestli byl na prodej. Najednou se tu objevili a začali ho opravovat,“ uvedla jedna ze sousedek. „Před rokem na tom baráku hodně dělal. Pak, jako by mu došly peníze, přestal,“ dodal další muž z jeho okolí.

V domě ještě vídali dceru jeho partnerky z předchozího vztahu. Spolu prý děti neměli. Víc o nich sousedé, dokonce ani ti nejbližší, nevěděli. S nikým z nich se prý nepřátelili, působili nenápadně. O to větším překvapením pro ně byl zásah, který v jejich domě policie udělala. „Byli tady dva dny. Vlítlo tam komando, odvezli nějaké věci včetně auta,“ popsali svědci.

Co nehraje ve verzi o náhodné vraždě

✔ policie dostatečně nevysvětlila, co muž u domu zavražděného Housky pohledával; tvrzení, že do rezidenční čtvrti zabloudil, nezní věrohodně

✔ policie neuvedla, co bylo příčinou sporu, do kterého se oba muži dostali

✔ podle policie zbraň a paralyzér nosil obviněný obvykle s sebou. Kde ale vzal plachtu, kterou přikryl tělo?

✔ po vraždě muž údajně vlezl do domu, aby zničil videonahrávku z kamer na střeše. Ty ale byly odpojené. Náhodný vrah by spíš rovnou utekl.

✔ policie opakovaně nabádala média, aby nepátrala po identitě zadrženého, ačkoli šlo podle nich jen o impulzivního násilníka, který nedokázal udržet nervy na uzdě

✔ verzi o náhodné vraždě nevěří ani sami policisté

japome ( 27. března 2014 10:59 )

podle mě, neměl prachy na dodělání svého domečku tak pro někoho udělal malou službičku a prachy už má a kdyby se přiznal tak o ně přijde , jinak líto mě Rohlíka teda není je to hrozné ale je to tak. Koledoval si o to a nevěřím, že o jeho aktivitách nevěděla paní hejtmanka to by musela být hluchá, slepá a hloupá

iq_tester ( 18. března 2014 09:52 )

Průměrná výše IQ občana České Republiky je 106.77 bodů. Zajímalo vás někdy jak vysoké je přibližně to vaše? Pokud ano, tak neváhejte a vyzkoušejte si jeden z našich IQ testů! Více informací a samotný test naleznete na této adrese: http://zjistete-sve-iq.okamzite.eu Hodně štěstí a správných odpovědí!

wimr.tka ( 17. března 2014 22:37 )

Holt Houski uš neysou a vipadá to,že nebudou pomalu ani Rohlýki.Skrátka slavný sametoví hospodářstvý reye ripákem f hlýně.

zdrclamrdka ( 17. března 2014 19:17 )

když jsem si prohlížela galerii, málem jsem se poblila

prycsvladou ( 17. března 2014 18:26 )

je jedno jaký měl důvod,každopádně není žádná škoda Housky-stejně to byl ksindl

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání