Pátek 18. června 2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Jasno 32°C

Tragédie na Hané: Pitbulové prokousli majitelce (†58) hrdlo!

Stanislavu N. zabili její dva psi. V tomto zchátralém domku žena zemřela.
Stanislavu N. zabili její dva psi. V tomto zchátralém domku žena zemřela.  (Autor: Nedělní Blesk – Ondřej Požár)
Autor: op - 
15. září 2013
05:00

Denně je chodila krmit do zchátralého domku v Ivanovicích na Hané. Dva dobře živení pitbulové se za to majitelce (†58) odvděčili tím nejhorším způsobem. Zabili ji!

Tragédie se stala v zastrčeném baráčku v Ivanovicích na Hané, kam Stanislava N. za bojovými psy denně ze svého domku chodila přes několik ulic, aby je nakrmila. „Mámě se to stalo v úterý. Nechci o tom mluvit. Kde jsou psi teď, vám řekne policie,“ řekl včera syn mrtvé.

Ta podle policie zemřela na následky pokousání pitbulů, kteří údajně prokousli majitelce hrdlo. Zvířecí zabijáci jsou nyní v útulku ve Vyškově. Událost šokovala sousedy: „Paní každý den psy krmila. Ale sousedé z okolí toho domu si stěžovali na časté hlasité štěkání,“ uvedla jedna ze sousedek.

O citlivosti tragédie svědčí i to, že na smutečním oznámení o pohřbu Stanislavy N. se píše, že zemřela po těžké nemoci…

barevnysvetvhrsti ( 20. září 2013 13:50 )

A zapomněla jsem dodat, že je nekrmila !!!

barevnysvetvhrsti ( 20. září 2013 13:49 )

Za 1. rodinu znám.... Psi byli vychováni a měli vše, ven se s něma chodilo, věnovali se jím !! Za 2. NIKDO neví co se ten den stalo, ale kdyby jí kousali tak by ječela a tam v tom městečku je plno bab, které mají oteřená okna tak by to slyšeli... Ale nikdo nic neslyšel ... Možná jí ti psi dopomohli ke smrti ,ale určitě by jí jen tak od sebe nezabili !! A navíc vám to může být u ***e !! Hlavně že tu nějakej debil píše komenty o sobě at si táhne na fb psat trapné statusy !!

kobyla1 ( 15. září 2013 20:03 )

Tak teď jsi mě opravdu rozesmál.....děkuji.

brugal ( 15. září 2013 18:14 )

U normálních lidí to opravdu normální je,u tebe opravdu ne.Kašli na to a radši hoď do placu novou historku o nějakém svém novém hrdinském kousku.Pochopitelně tam musí figurovat nějaká zbraň,potrestaná ženská a pes. Já tě žeru chlape,nevystupuješ někde?

brugal ( 15. září 2013 18:04 )

Podle mne je Pavlík legrační a dopisuji si s ním rád.Doufám,že ho nebereš vážně.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání