NEJhorší psí hlídač na světě: Za kus žvance dokonce odešel se zlodějem!

Žebrák Buddy odešel se zlodějem  (Autor: Profimedia.cz, Archiv Blesku)
Autor: so - 
13. dubna 2013
07:31

Měl hlídat páníčkův dům, ale místo toho odešel se zlodějem, který se do baráku vloupal! Kříženec pitbulla s labradorem jménem Buddy tak má nyní v Americe nelichotivý titul nejhorší hlídač na světě!

V americkém státě Washington známý kriminálník Jason McDaniel (38) se v noci vloupal do jednoho domu v městě Wenatchee. Počkal si až nikdo nebude doma a do baráku vlezl sklepním okénkem. Když se rozhlížel, co cenného by mohl odnést, narazil v kuchyni na psa.

Místo ale aby domácí hlídač spustil povyk nebo na nezvaného hosta zaútočil, Buddy se zřejmě podle vzorce »pes = nejlepší přítel člověka« začal ke zloději lísat! McDaniel otevřel ledničku a pejskovi dal nažrat. Zrovna v tu chvíli se vrátili majitelé domu a z té absurdity málem upadli. „Koukáme jak se náš Buddy cpe věcmi, co mu nějaký cizí chlap podává z naší ledničky,“ vypověděl majitel domu na policii.

Netrefí domů

Pohotový zloděj si pro vyděšené manžele vymyslel historku, že hledá muže, kterého má zabít. Když se dověděl, že je na špatné adrese, nakonec odešel. A k překvapení všech ho Buddy s oddaným výrazem následoval! Policie brzy zloděje chytila a vyslechla, psa však nikdo nemůže najít. Krom toho, že je nejhorším hlídačem na světě, zřejmě také neumí (jako většina jiných psů) trefit domů...

Máte podobně veselou historku s vaším psem?

Napište nám! Adresa zní: tip@blesk.cz

 

Velká soutěž blesk.cz nejPES 2013

NEJhoršího psa už tedy známe... Hledejte s námi však toho NEJlepšího! Ve velké soutěži blesk.cz o ceny za víc než 200 tisíc korun vybíráme šampiony všech 14 krajů České republiky! POZOR: Tato část soutěže končí v pondělí ve 12:00 h! Kompletní info na www.nejpes.cz

fantom88 ( 15. září 2013 10:32 )

a hele pitbul! Neměl ho podle místních tupých názorů spíš zabít, než s ním radostně odejít?

zidopoti ( 13. dubna 2013 17:12 )

ktn: Já mu rozumím,u politiku je to běžné, že za kus žvance poslušně cupitají za zloději !

aluman ( 13. dubna 2013 11:33 )

Podle mé zkušenosti nikoli. Psi jsou obecně mnohem žravější než fenky a dají se snadněji za kus žvance vycvičit k čemukoli nebo se za žvanec dají i "koupit". Samozřejmě mezi psy i fenkami jsou vyjímky potvrzující pravidlo. V případě "nejhoršího psího hlídače" sehrálo navíc velkou roli, že byl kříženec labradora, tedy nekonfliktního vítacího psa. Ale i u labradorů znám vyjímky - znám jednoho dost agresivního, který napadá ostatní psy a znám jednu fenu, která hlídá tak, že musí být v případě, pokud někdo přijde na návštěvu, zavírána.

xeen ( 13. dubna 2013 11:22 )

Není to podle stylu chování spíš fenka než pes?

mortis69 ( 13. dubna 2013 10:37 )

P.S.-Jsem rád,že potrefený husy kejhaj.Jentak dál husáčci

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud