Monyová mohla žít: Poslední minuty před smrtí

Autor: ČTK, ljš - 
16. srpna 2011
18:46

V případě vraždy české spisovatelky Simony Monyové (†44) se v den jejího pohřbu objevily nové informace odhalující poslední minuty před spisovatelčinou smrtí. Tyto nové skutečnosti odhalují, jak snadno mohla Monyová uniknout smrti.

Večer v den, kdy byla Monyová zavražděna, přišel Ingr do jejího domu s tím, že jde za jejich společným synem Šimonem. Spisovatelka s tím souhlasila a odešla se snachou k sousedům.Pak ale zjistila, že se v její ložnici rozsvítilo světlo. Patrně měla obavy, že manžel, který byl na mizině, hledá peníze, a proto se do domu vrátila. Pak došlo k hádce, která skončila její smrtí. Ingr se po činu ještě dvakrát pokusil o sebevraždu skokem s okna.

 

Peníze dostanou děti

Ingr byl v dlouhodobé finanční tísni a dluhy za něj platila Monyová. Nechtěla už v tom ale dál pokračovatt a rozhodla se s ním rozejít, proto nedlouho před smrtí zrušila jejich společné vydavatelství a založila vlastní. Peníze z prodeje knih tedy nedostane Ingr, ale její synové, na které přejdou všechna autorská práva.

kudlankabezbozna ( 17. srpna 2011 15:39 )

kdyby ji nezabil teď, zabil by ji o pár týdnů později

brekekesalami ( 17. srpna 2011 13:23 )

kdyby jí nezabil, tak by se její knížky neprodávali jako teď.

renca126 ( 17. srpna 2011 11:51 )

Je mi líto jenom těch dětí,ona si za to mohla sama,ale z čeho by brala náměty.Normální člověk by už dávno s nikym nebyl.Názory typu,že neměla sílu atd.,je blbost,ona ohrožovala i svého syna!!!!

elssa ( 17. srpna 2011 10:27 )

každý má nějaké slabé místo,a její slabost byla holt pro jejího muže, jsou takové osoby, co podvedomne vycití že si človek nechá vsechno líbit, a využívají toho, a vetsinou jsou to soucitné, hodne, a samaritansky založené ženy,on si uvedomil, že je konec, a neunesl to, byl ve stavu že je mu vse jedno, jako když pes, co nikdy nekousal, je zahnán do rohu, taky vás pokouse, měla být opatrna, a nepoustet ho domu, a nebýt s ním sama, jinak všem příbuzným, přeji soustrast, a je mi ta zaležitost skutečne líto, protože vím o čem mluvím

letajici_svec2 ( 17. srpna 2011 10:24 )

"prisel za jejich spolecnym synem..." muze byt jiny jejich syn nez "spolecny" ?? ..dvakrat skocil z okna ???..no to snad ne? opravdu super novinarina, ale co cekat od Blesku, ze?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud