Praha-Libeň: Muž v herně pobodal tři lidi

Ilustrační foto
Autor: ČTK, hto - 
25. 9. 2010
09:15

V Praze snad neuplyne týden bez toho, aby se v non stop herně něco nesemlelo. Problémem je, že nejde jen o klukovské strkanice nebo o pár facek, ale hosté anebo personál těchto podniků se nebojí sáhnout po nejhrubším násilí.

V pátek kolem 21:00 došlo k potyčce mezi šesti muži v herně na Praze 8. Jeden z dohadujících náhle vytáhl nůž a třem dalším mužům způsobil bodná a sečná zranění. Se svými kumpány z podniku utekl, ale byli policií o chvíli později dopadeni.

Dva vážně zranění

"Policisté tři muže zadrželi po osmi minutách opodál v nedaleké ulici a zajistili i nůž, kterým byla způsobena zranění. Bodná a sečná zranění byla u jednoho muže lehká a u dalších dvou mužů v oblasti břicha těžká. Všichni tři byli převezeni do nemocnice," řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Zadržení útočníci jsou nyní podrobováni výslechu a policie vyšetřuje, co bylo příčinou incidentu a kdo ze zadržených nůž použil.

V hernách a non stop barech není o podobné potyčky nouze. Herny kromě obecně negativního dopadu, kdy svojí existencí umožňují vznik a udržování gamblerství ve společnosti, což je sociálně patologický jev, jehož důsledky nepociťuje jen nejbližší rodina postižených, ale je s ním spojena i kriminalita - krádeže, loupežná přepadení, přitahují i svoji neomezenou otevírací dobou i různé další drobné kriminálníky a násilníky. Minulý víkend ubil k smrti v dejvické herně vyhazovač muže, otce dvou dětí.

 

ernstthal ( 25. září 2010 10:19 )

Oprava Palmovka

ernstthal ( 25. září 2010 10:16 )

Pračka sociálních dávek a zlodějen.Vzor-Praha Palmoka.Kdo tam leze?Odpad společnosti a Kocábovi kámoši...ACHTUNG!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud