Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Alkoholička si odsedí pět let: Útočila sekáčkem i nožem

Autor: Slávka Červená, hto - 
13. září 2010
22:00

Pět let ve věznici s ostrahou stráví Milada S. (58). Musí i na protialkoholní léčbu. V únoru manželovi zasadila ránu nožem do zátylku. Stačilo málo a vykrvácel by. Před čtyřmi lety přežil její útok sekáčkem na maso! Rozsudek je pravomocný.

Soudní líčení připomínalo tragikomedii. Dvojice spolu žije 10 let a pátý rok v manželství. Přestože muž měl dvakrát namále a dvojice se denně hádá, nevypovídal. Když ho dříve manželka sedmkrát sekla sekáčkem do hlavy, nedal souhlas ke stíhání! Zmlátila ho i kovovou trubkou od vysavače.

Sebrala mu klíče od bytu!

Na dotaz Blesku, proč s manželkou je, pokrčil rameny. „O rozvodu jsem neuvažoval. Byt je můj, ale co je ve vazbě, nemám klíče, má je ona,“ postěžoval si.

Sousedé vypověděli, že oba měli dobrý vztah, dokud nešel manžel do důchodu. Z bývalé závodní volejbalistky se stala alkoholička. „Pila jsem tři dny a nic nejedla. Když piju, nejím,“ řekla. Když se vrátila ráno domů a měla 2,13 promile, rozčílilo ji, když partner prohodil, že je opilá. Ohnala se po něm nožem a způsobila mu v zátylku řeznou ránu dlouhou 15 a hlubokou 3 cm! „Nepamatuji si to. Zabít jsem ho ale nechtěla,“ prohlásila.

boball ( 14. září 2010 12:59 )

Bojí se jí

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud