Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Sexuálně ji neuspokojil, tak ho pobodala!

Nůžkami ohodnotila Američanka sexuální výkon svého manžela - pobodala ho!  (Autor: Jiří Hadač)
Autor: jak - 
7. května 2010
18:00

Na svého manžela zaútočila šestadvacetiletá Američanka, která nebyla spokojená s jeho sexuálním výkonem. Po společně stráveném večeru v soukromí jejich domova v americkém Hudsonu Američanka zaútočila na svého manžela nůžkami.

Podle výpovědi napadeného muže na něj jeho manželka zaútočila po tom, co se na něj naštvala kvůli tomu, že ji nedokáže sexuálně uspokojit. Podle webu novinky.cz policie ženu zadržela kolem jedné hodiny ranní bezprostředně po tom, co se útok odehrál. Vyšetření lékaře potvrdilo verzi napadeného muže. Muž měl na své hrudi a koleni bodné a řezné rány.

Neuspokojená útočnice ale před policií vypovídala úplně jinak. Vše se snažila obrátit a svést na svého manžela. Podle ní byl její muž opilý a napadl ji první právě on. Údajně ji měl hodit na postel a začít ji dusit polštářem. To však vyšetření lekářem hned vyvrátilo, protože žena na svém těle neměla žádné stopy po útoku.

Američanka je obviněná z napadení a použití zbraně, za což by jí mohlo hrozit až dvacet let v americkém vězení. Její manžel však o podání žaloby neuvažuje.

arcaben ( 8. května 2010 06:40 )

...Ty jsi ji taky neuspokojil,že víš že jí má jako vytahanou harmoniku??

zirafa ( 7. května 2010 21:55 )

to dělala každá neuspokojená, tak nestačí vyrábět pytle na mrtvoly....

zirafa ( 7. května 2010 21:53 )

takhle prozrazovat tajemství vaší ložnice? a to máme litovat tebe s harmonikou, nebo tebe jako hráče na harmoniku?

drobek ( 7. května 2010 20:34 )

my na to máme fintu,před použitím pokapeme vytahanou harmoniku citronem,trochu se scvrkne.Z XXXXXL na XXL Pro jistotu doporučuji do uší vařechy

siroky11 ( 7. května 2010 18:43 )

když jí má vytahanou jak starou harmoniku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud