Fanatický vrah Ivan Roubal: Spoluvězňům se přiznal k vraždě šestileté holčičky!

21. 4. 2019
17:49

Ivan Roubal je jedním z nejznámějších vrahů moderních českých dějin. Na začátku 90. let zabil bestiálním způsobem několik lidí - přesné číslo se už asi nikdy nedozvíme. Oficiálně byl odsouzen za 5 vražd. Podle policejního spisu by ovšem mohl mít na svědomí i teprve šestiletou holčičku a jejího otce!

Roubal je v české kriminální historii nejvíc známý patrně díky prohlášení, že své oběti dal sežrat prasatům. V roce 1991 se totiž odstěhoval na Šumavu do usedlosti Christelhof, které začal říkat Pohádka a kde prasata choval.

A právě tam nejdřív z jeho okolí zmizel František Heppner a jeho ruská přítelkyně, později i taxikář Vladimír Strnad, Václav Horký a Josef Suchánek. Dodnes nebyla objevena těla Horkého a prvních dvou zmizelých - jejich případná smrt tak Roubalovi nebyla připočítána k výši rozsudku.

Odsouzen byl za pět vražd - na svědomí měl kromě Strnada a Suchánka i Václava Dlouhého, Petra Kudrnu a Petera Magdolena. Všechny tři Roubal svázal do kozelce takovým způsobem, že se uškrtili vahou vlastního těla. Jejich těla byla nalezena bezprostředně po vraždách, u předešlých zločinů tomu ale bylo jinak.

Mrtvolu Vladimíra Strnada našli policisté až po dvou letech v žumpě domu v Zákupech. Josefa Suchánka objevili při vypuštění rybníka ve Veselí nad Lužnicí. Za pět vražd dostal Roubal doživotí, stále ale tvrdil, že je nevinný. Zemřel ve věznici v roce 2015.

Reportéři Seznam zpráv nyní ale přišli s novými informacemi ohledně počtu možných obětí! Policisté prý měli pracovat i s variantou, že Roubal zabil mezi lety 1991 a 1993 na jednom z odpočívadel při cestě z Železné Rudy do Klatov muže s dcerou. Prozradil to sám vrah svým spoluvězňům ve vazbě.

Tvrdil jim, že se jednalo o Němce v černém mercedesu. Jenže když otevřel vůz, všiml si, že uvnitř sedí i cizincova šestiletá dcera. Tak ji zabil taky. Obě těla pak měl zahrabat na blízké skládce. Policisté tehdy žádali německé kolegy o pomoc při vytipování pohřešovaných osob. Na nikoho ale profil dvou zavražděných neseděl.

Roubal ovšem plánoval více vražd, než které nakonec stihl. Jeden ze svědků údajně vypověděl, že ze statku Pohádka utekl poté, co po něm Roubal chtěl, aby ve sklepě připevnil železné kruhy, ke kterým bude poutat zlobivé lidi.

horalysa ( 22. dubna 2019 11:47 )

Kdo porodil Roubala? Nebyla to Klausová divoká privatizace a Havlův režim? Kdo prohlásil, že špinavé peníze neexistuji? Kdo prohlásil slavnou větu "vice takových Kožených"? Na to jste už zapomněli? Nejvíce vražd vzikalo právě po falešné revoluci po roku 1989!

hadraplan ( 21. dubna 2019 23:15 )

Místo žrádla měl dostat denně 50ran bičem,v neděli elektrošoky

Zorka ( 21. dubna 2019 22:49 )

Pleskači to už tam fakt nic jinýho nemáte?Než dávat sem vrahy k Velikonocům?

hafblaf ( 21. dubna 2019 22:34 )

Na rozdíl od obětí si celkem v klidu a za peníze ostatních dožil zbytek života. Směšné tresty nikoho neodradí, TREST SMRTI by pomohl.

Bystrozraky ( 21. dubna 2019 21:13 )

Havloidi tady zaseli bezpráví a jeden nekonečný bordel, ve kterém si užívají vrazi. Roubal je toho příkladem. Neštěstí tohoto národa bude pokračovat dál, protože se nechá stále opít rohlíkem. Odjakživa vrazi patří na šibenici!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud