Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 16°C

Bratr (†20) a sestra (†22) zemřeli na koronavirus během 11 dní. Zdrcená matka připravuje dva pohřby

Autor: shp - 
22. července 2020
19:24

Její děti jí dělaly velkou radost a moc je milovala. O syna a dceru však tragicky přišla v rozmezí pouhých 11 dní. Byron (†20) a Mychaela (†22) Hicksovi z Floridy podlehli koronaviru. Zdrcená maminka Monete nyní v době pandemie připravuje dva pohřby.

Byron začal mít problémy s dýcháním 27. června. „Přišla jsem ho zkontrolovat. Byl v obýváku na zemi. Spal a dýchal velmi špatně,“ popsala zdravotní problémy svého syna Monete Hicksová zpravodajskému kanálu NBC Miami.

Mladík byl převezen do nemocnice, ale jeho stav byl špatný. Ještě tentýž den koronaviru podlehl. Tím ale peklo na zemi pro Monete neskončilo. Když truchlila za syna, onemocněla po jeho smrti i dcera Mychaela. S nemocí byla hospitalizována.

Vše se v jejím těle zhroutilo

Měla vysoké horečky a nesnesitelné bolesti hlavy. „Jak dny plynuly, tak se v nemocnice vše v jejím těle zhroutilo,“ řekla Monete. Mychaela byla umístěna na kyslíkovou terapii a před svou smrtí dokonce přišla o jednu ledvinu.

Mladá žena vydechla naposledy 8. července. Sourozencům uškodilo při onemocnění koronavirem i to, že byli oba silně obézní a měli astma. Mychaela navíc trpěla chronickou obstrukční plicní nemocí. Vše se na smrti bratra a sestry podepsalo.

Matka: V noci je to nejhorší

Ve dne se držím, ale v noci mě to vždy zasáhne. Byla jsem zvyklá je mít tady u sebe,“ uzavřela zdrcená matka. V obtížné situaci nyní plánuje hned dva pohřby. Chce, aby bylo rozloučení s Byronem a Mychaelou důstojné...

tomik007 ( 23. července 2020 05:11 )

Jako VOJTOVO pribuzny

blecktajp ( 22. července 2020 22:38 )

Mladi a takhle desne vyzrani, to je teda sila. S tema by to slehlo brzo i bez covidu. Uz je prokazano, ze obezita je velkym rizikovym faktorem (nejen) u covidu. A taky, ze cernosi maji tezsi prubeh onemocneni.

lunatic ( 22. července 2020 20:46 )

Typický projev nižšího IQ - směje se vlastní smrti ;přitom mohli USA ještě posunout setsakramentsky dál

BoziMilda ( 22. července 2020 20:32 )

Kdyby jim občas místo večeře z McDonaldu připravila výlet na kole, tak nemusela připravovat pohřeb. Inu planeta se rozhodla, že po brontosaurech vyhubí další těžkotonážní druh.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud