„Covidioti“ uspořádali nelegální party: Ohňostrojem málem sestřelili policejní vrtulník!

Autor: DH - 
9. června 2020
10:52

Policie musela v Londýně během koronavirové pandemie a omezení volného pohybu řešit pořádný problém. Někdo totiž nelegálně uspořádal hudební party s ohňostrojem, které se účastnilo přibližně 400 dobře se bavících osob. Po policejní helikoptéře dokonce vystřelili ohňostroj!

Ohlušující hudba, alkohol a stovky bavících se Britů. Takový pohled se naskytnul obyvatelům londýnské části Harlesden během úterní noci. Na velkou party okamžitě přivolali policii, protože ve Velké Británii stále platí poměrně přísná pravidla o zdržování se na veřejnosti. V tuto chvíli se smí Britové stýkat pouze ve skupinkách po šesti lidech. Je ale nutno dodržovat sociální distancování na dva metry.

Videa z party, kam musel kvůli neukázněným účastníkům dorazit i policejní vrtulník, se objevila na sociálních sítích a okamžitě zvedla vlnu kritiky na každého, kdo se akce účastnil. Na záběrech je totiž vidět, jak lidé společně tancují a popíjejí alkohol z plastových kelímků. To vše ve chvíli, kdy jen ve Velké Británii zemřelo na koronavirus kolem 40 tisíc obyvatel. Oblast Brend, kde k akci došlo, je přitom jedna z nejvíce zasažených.

Policie potvrdila, že zatkla minimálně jednoho účastníka divokého večírku. Organizátoři si pak zadělali na pěkný průšvih, když odpálili ohňostroj, který přímo ohrozil jednu z policejních helikoptér, které na zatýkání dohlížely z nebes. Podle úřadů zasahovali policisté na místě do brzkých ranních hodin.

trintin ( 9. června 2020 11:31 )

V tuto chvíli se smí Britové stýkat pouze ve skupinkách po šesti lidech. Je nutno ale dodržovat sociální distancování na dva metry.?? Konečně jednoduchá otázka k maturitám. Kolik bylo skupinek, jak velkou plochu skupinky obsadily, při dodržování nařízeného rozestupu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud