Narozeninová oslava v časech karantény? Dívky sdílely fotografie z utajené párty uprostřed lesa!

Autor: VaB - 
3. dubna 2020
11:06

S pokračujícími dny v karanténě může být stále těžší dodržet její striktní pravidla. Skupina mladých dívek z Jablonecka se rozhodla oslavit narozeniny své kamarádky v lese a pěkně pohromadě. Video, které sdílely na sociálních sítích, rychle přilákalo pozornost rozhořčených spoluobčanů. Dívky se ale hájí, že žádná nařízení neporušily!

Partička dívek si měla v blíže nespecifikovaném čase uspořádat na Jablonecku bujarou oslavu narozenin. V současné době to samozřejmě zakazují bezpečnostní opatření českých úřadů. Ta ale dívky nejspíš nebraly příliš vážně. Fotky a video s oslavou zveřejnily na instagramu a připojily k nim komentář ve znění „dělám si, co chci“. Na případ upozornila portál tn.cz.

Na oslavu si dívky s sebou přinesly značnou zásobu alkoholu a dárky pro oslavenkyni. V lese si pak sedly na lavičku, všechny vedle sebe. „Fakt jsem nečekala, že na moje narozky se budem schovávat v lese a slavit to tam," stálo v popisku u fotky.

Doporučený rozestup dvou metrů samozřejmě nedodržovaly. Jelikož byla zřejmě zima, na dřevěnou lavičku si položily deky. A roušky? Ty na fotografii také nejsou vidět.

Redakci TN.cz poskytla jedna z dívek vyjádření. „Asi to může znít divně, ale už se doma nudíme a tyto provokativní věty byly cílené a fotka se vztahuje k oslavě z minulého roku," uvedla pro TN.cz. „Jednalo se o archivní foto z minulého roku," napsala další dívka. Video pak z instagramu smazaly. Dlouhý pobyt v uzavřených prostorách vede patrně lidi ke spoustě podivných nápadů.

brugal ( 4. dubna 2020 12:47 )

Jako chápu,že písmenka jsou tvoji velcí nepřátelé,ale zkus si ten článek přečíst.

brugal ( 4. dubna 2020 12:44 )

Tak on je jistý rozdíl mezi udáním partičky holčin,které někde slaví a mezi udáním podvodníka,který připraví stát o desítky milionů.Udání politika,který fakticky okrádá druhé mi přijde jako záslužný čin,tobě ne?

fotrpjotr ( 4. dubna 2020 05:43 )

Zjisti si,která strana udává v Bruselu a nemotej do toho komunisty.

simeone ( 3. dubna 2020 21:10 )

Nic nesleduji, naprosto normálně na tu cestu vidím. Kdyby nás někdo udal těm uniformovaným trubkám, tak se budu chránit aby na mě nedýchli ten fízlovský odér.

j_dc_cv ( 3. dubna 2020 19:34 )

To, že máš kecy jak máš nařízení u rekta a přitom sleduješ cestu, aby tě nikdo neviděl.
Prostě to nemáš u rekta. Jen žvaníš.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud