Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 4°C

Vysílali jsme: Generál Šedivý o teroristickém útoku ve Vídni. Jsou Češi v bezpečí?

Autor: Pavlína Horáková - 
3. listopadu 2020
14:45

V pondělí večer se v centru Vídně odehrál útok, který si vyžádal už čtyři lidské životy, sedmnáct zraněných a z toho šest ve velmi vážném stavu. Atentátník, jehož policie večer zastřelila, byl podle slov rakouského ministra vnitra Karla Nehammera zřejmě stoupenec teroristické organizace Islámský stát (IS). Preventivní opatření přijala i česká policie a to jak na hraničních přechodech s Rakouskem, tak u významných židovských objektů a v metru. Proč právě Rakousko? Mohla by být ohrožena i naše bezpečnost? Nejen o tom v úterním Epicentru hovořil bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR, generál Jiří Šedivý. 

kalina107 ( 3. listopadu 2020 16:04 )

Kdy politikům dojde , že se nejedná o žádnou záchranou akci , ale že je to invaze . To hlídání na hranicích je takový cirkus pro lidi . Ti teroristi tady už dávno jsou a ozbrojení z vybuchlých skladů zbraní a střeliva . V podstatě se už jenom čeká , kdy to začne i nás v ČR .

hejhej ( 3. listopadu 2020 15:29 )

Nejsme v bezpečí. Muslimů je i nás hodně. Muslimové, kteří vnikli ( nebo je přivezli lodě EU od afrických břehů, především německé) nezákonně, navíc bez dokladů nic neumějí, jenom se množit, znásilňovat a vraždit.Chtějí nám vnutit tu svoji zrůdnou ideologii ve jménu Alláha. Tuto invazi muslimů zavinila především EU, nezizkové organizace, politici - u nás Piráti ( Bartoš, člen celosvětové promuslimské organizace ANTIFA), TOP09, ODS, KDUČS, ale někteří jednotlivci, jako např. Drahoš - člen muslimského bratrstva, Kocáb a mnoho dalších blbů.Bláboly nic neřeší pane Šedivý.

marlen52 ( 3. listopadu 2020 15:21 )

nevím, proč by se měli naši politici omlouvat lidem pokud tam je Babiš tak tady nebudou on se zatím brání je sem vzít a ví moc dobře proč to dělá

BJELOUSEK ( 3. listopadu 2020 15:04 )

Tlac­hy,ke­cy,ke­cičky. Pokud ty šmejdy nevykážou pryč z Evropy, nebude nikdy klid. Takže milí politici radši držte tlamu, a nebo se všemu lidu omluvte za neschopnost .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud