Vysílali jsme: Nefunkční motor. Hazardoval pilot letadla Smartwings?

Autor: Bohuslav Štěpánek - 
28. 8. 2019
14:45

Letadlu Boeing 737 společnosti Smartwings se 180 cestujícími vysadil ve vzduchu motor. Hazardoval pilot, když přesto dokončil let z Řecka až do Prahy? Proč většina letových operátorů po cestě neznala detaily problému? Nejen o tom v Epicentru hovořil letecký expert Ladislav Keller. 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Sandisk ( 30. srpna 2019 22:53 )

Letecký expert zůstane leteckým expertem, i když se

a) zjisti, že piloti porušili všechny možné předpisy (které expert nezná)
b) piloti se stanou hrdiny, kteří 2:30 zachraňovali letadlo

Nicneřikající všeobjímající.

sabartnok ( 28. srpna 2019 20:46 )

Nechápu proč se negativně medializuje šťastný konec letu. To, že pilot domanévroval do cíle s jedním motorem aniž nastala panika je chvályhodnější než mezipřistávat v nejistotě že to 1 motor zvládne. Přijde mi že je kolem Toho zbytečná hysterie.

anonym01 ( 28. srpna 2019 15:34 )

PUVODNE PATŘILY ČASTEČNE STATU A ČASTEČNE SOUKR .TRAVEL SERVIS. PO VOLBACH BYLY ODKOUPENY ZEMANOKAMOŠEMA A ČÍNSKYMI PORADCI. jAKOBY ČERT NECHTEL, NAKOUPILI AMERICKÝ ERA MAX KTERY NEMOHOU Z BEZP. DUVODU PROVOZOVAT. LETAT SE SMARTWINGS JE STEJNE NEBEZPEČNÉ JAKO NECHAT VLADNOUT SOUČASNOU VLADU.

Zobrazit celou diskusi
Další videa