Vysílali jsme: Nefunkční motor. Hazardoval pilot letadla Smartwings?

Autor: Bohuslav Štěpánek - 
28. 8. 2019
14:45

Letadlu Boeing 737 společnosti Smartwings se 180 cestujícími vysadil ve vzduchu motor. Hazardoval pilot, když přesto dokončil let z Řecka až do Prahy? Proč většina letových operátorů po cestě neznala detaily problému? Nejen o tom v Epicentru hovořil letecký expert Ladislav Keller. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Sandisk ( 30. srpna 2019 22:53 )

Letecký expert zůstane leteckým expertem, i když se

a) zjisti, že piloti porušili všechny možné předpisy (které expert nezná)
b) piloti se stanou hrdiny, kteří 2:30 zachraňovali letadlo

Nicneřikající všeobjímající.

sabartnok ( 28. srpna 2019 20:46 )

Nechápu proč se negativně medializuje šťastný konec letu. To, že pilot domanévroval do cíle s jedním motorem aniž nastala panika je chvályhodnější než mezipřistávat v nejistotě že to 1 motor zvládne. Přijde mi že je kolem Toho zbytečná hysterie.

anonym01 ( 28. srpna 2019 15:34 )

PUVODNE PATŘILY ČASTEČNE STATU A ČASTEČNE SOUKR .TRAVEL SERVIS. PO VOLBACH BYLY ODKOUPENY ZEMANOKAMOŠEMA A ČÍNSKYMI PORADCI. jAKOBY ČERT NECHTEL, NAKOUPILI AMERICKÝ ERA MAX KTERY NEMOHOU Z BEZP. DUVODU PROVOZOVAT. LETAT SE SMARTWINGS JE STEJNE NEBEZPEČNÉ JAKO NECHAT VLADNOUT SOUČASNOU VLADU.

Zobrazit celou diskusi
Další videa