Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Květnová fotosoutěž s Mountfieldem je tady. Jste tým, jste parťáci? Ukažte se!

Autor: Jana Ulrichová, Kateřina Lang - 
10. května 2024
05:00

Berete své mazlíčky s sebou do práce, společně sportujete, odpočíváte, jezdíte na výlety? Ukažte nám, jaký jste tým. Tématem květnové fotosoutěže Blesk tlapek, která právě startuje, je partnerství lidí a zvířat. Pro autory tří nejlepších snímků připravil Mountfield opět balíčky plné dobrot v hodnotě 1500 korun.

Soutěž je určena všem, kteří se svými čtyřnohými parťáky sdílí vše, volné chvíle venku i večery na gauči nebo v posteli. Ať už je vaším parťákem pes, nebo kočka, udělejte si společnou fotku a ukažte nám, co všechno spolu v životě sdílíte. „Nápadům se meze nekladou, buďte co nejvíc kreativní, zapojte klidně celou rodinu,“ řekla redaktorka Jana Ulrichová.

Lilinka se čtyřnohým kamarádem od Renaty Vopravilové Lilinka se čtyřnohým kamarádem od Renaty Vopravilové | čtenáři

Balíčky pro tři

Pravidla jsou stále stejná. Soutěž bude i tentokrát probíhat na facebookových stránkách Blesk tlapek. Pod příspěvek o soutěži nahrajte do komentářů vámi vybranou fotku, můžete připojit i krátký popisek. Jako vždy by měl být snímek ostrý a v dobré kvalitě. Reportérky Blesk tlapek pak vyberou tři, které nejvíce zaujmou. Jejich autoři se mohou těšit na balíček plný psích a kočičích dobrot v hodnotě 1500 korun. „Obsahuje mix pamlsků, kapsiček, konzerv a granulí,“ řekla tisková mluvčí společnosti Mountfield Kateřina Böhmová.

Alžběta Poláková Šmídová se svým parťákem Destroyem Alžběta Poláková Šmídová se svým parťákem Destroyem | čtenáři

Jak se zapojit?

Fotosoutěž, ve které budou hrát důležitou roli vedle zvířat i lidé, najdete na facebooku Blesk tlapek. „Fotku stačí jednoduše vložit do komentáře a jste ve hře. Nebojte se, že příspěvek nenajdete. Po celou dobu soutěže bude tím prvním, který uvidíte, když blesktlapkový facebook otevřete,“ dodává redaktorka Kateřina Lang. Inspirovat se můžete fotkami reportérek Blesk tlapek a jejich přátel.

Času dost

Snímky můžete posílat až do 19. května do 23.59 hodin, v tu dobu soutěž končí. Následující den pak Blesk tlapky vyberou tři nejlepší fotky a vítěze osloví. „Kontakt na ně předáme zástupcům Mounfieldu. Výhry v podobě balíčků si pak výherci sami vyzvednou v prodejně, kterou mají nejblíže svému domovu,“ uzavírá Jana Ulrichová.

Josef Najman s redakční slečnou Maggie, kterou vyvezl i na wellness Josef Najman s redakční slečnou Maggie, kterou vyvezl i na wellness | Jana Ulrichová

Soutěže celý rok

Do fotosoutěží, které Blesk tlapky připravují ve spolupráci s Mountfiledem v průběhu celého roku, přichází stovky skvělých snímků. „Vždy je velmi těžké vybrat ty nejlepší. Tentokrát se těšíme, že uvidíme nejen zvířata, ale i jejich majitele,“ řekla Kateřina Lang. Všechny fotky, které do soutěže přijdou, si čtenáři budou moci prohlédnout na facebooku Blesk tlapek, vítězné a další vybrané pak i na instagramu a ve fotogalerii na webových stránkách.

Kokoška Tobolka ( 10. května 2024 17:11 )

to je dobra výzva ne ? Když ti ho pouze vymění

Kokoška Tobolka ( 10. května 2024 17:10 )

Kam to mám poslat ?

jiri vorel ( 10. května 2024 13:26 )

akorát šmírujete lidi a informace se najednou objeví na seznamu, googlu a ostatních. zrovna dnes mě někdo vyzval abych svého Mercedesa vyměnil za nový.

Zobrazit celou diskusi