Pozor! Blesk tlapky vyhlašují fotosoutěž o nejhezčí vánoční fotku s domácím mazlíčkem

Autor: Jana Ulrichová, Kateřina Lang - 
9. prosince 2019
19:00

Slavíte Vánoce se svými čtyřnohými parťáky? Fotíte se s nimi u stromečku a rozbalujete společně dárky? Pak je nová soutěž, kterou Blesk tlapky vyhlašují, určena právě vám. Posílejte vánoční fotky svých mazlíčků a soutěžte s námi o skvělé ceny.

Vyfoťte svého domácího mazlíčka u stromečku, pod jmelím, na sněhu na sáňkách nebo pod betlémskou hvězdou, nebráníme se žádnému nápadu. Fotku pak pošlete na e-mail tlapky@cncenter.cz, do předmětu napište heslo Soutěž. Připojte stručný popisek, kde by mělo být minimálně jméno, rasa a věk zvířete a kontakt na vás.

Soutěžíme o nejlepší vánoční fotku se zvířetem.Soutěžíme o nejlepší vánoční fotku se zvířetem. | Jana Ulrichová

Nejde o „lajky“

Soutěžní snímky budeme průběžně zveřejňovat na sociálních sítích, tedy na našem facebooku a instagramu. Ty nejlepší, nejnápaditější či nejvtipnější vybere tým Blesk tlapek a jejich autory pak odmění. Nejde tedy o žádné „lajky“, ale jen o dobré nápady a dobré světlo.

Blesk tlapky myslí na vaše mazlíčky i o Vánocích.Blesk tlapky myslí na vaše mazlíčky i o Vánocích. | David Vaníček

Kávovary pro vítěze

Hraje se o tři kávovary, které získají autoři vítězných snímků. Navíc máme ještě jednu zvláštní cenu, voucher na motýlka na obojek podle vlastního výběru, kterou věnoval Funky Dog.

Soutěž potrvá do 23. prosince. Tak foťte a posílejte, začínáme tři, dva, jedna, TEĎ!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud