Čtvrtek 6. květen 2021
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav
Oblačno, déšť 12°C

Šokující video ukazuje stafordy, jak trhají štěňátko. Opět dílo tyranky z Budějovicka?

Autor: Jana Ulrichová, Kateřina Lang, Vlaďka Hradská - 
31. října 2019
06:15

Otřesné video, na kterém smečka stafordširských teriérů trhá jiného psa, obíhá nyní po sociálních sítích. Ze záběrů je patrné, že krvavé podívané navíc přihlíží malé dítě. Podle informací Blesk tlapek patří psi Ludmile Z. (37) z Českobudějovicka, která byla za týrání zvířat už před dvěma lety odsouzena k podmínce.

Na videu je vidět, jak dva dospělí psi rdousí a trhají štěně. Zvíře nemá šanci, sníh, na kterém se vše odehrává, během chvíle barví krev. V závěru si psi už s bezvládným tělíčkem štěněte jen pohrávají. Podle ochránců zvířat, kteří Ludmilu Z. sledují už delší dobu, je autorkou videa ona sama. Psy podle nich likviduje soustavně už řadu let.

Ludmila Z. tvrdí, že psy nezabíjí. Za usmrcení několika psů přitom už byla pravomocně odsouzena Ludmila Z. tvrdí, že psy nezabíjí. Za usmrcení několika psů přitom už byla pravomocně odsouzena | facebook

Už byla odsouzena

Už před dvěma lety informoval Blesk o její zmizelé fence Appollonii, o které tvrdila, že jí ji přejelo auto. Ukázalo se ale, že ji zabila stejně jako několik dalších psů. V říjnu 2017 za to byla pravomocně odsouzena k ročnímu vězení. Trest jí ale soud podmíněně odložil, zkušební dobu jí vyměřil na 18 měsíců.

Blesk tlapky získali rozsudek, kde je to, jak její psi skončili, popsáno Blesk tlapky získali rozsudek, kde je to, jak její psi skončili, popsáno | facebook

Zranění, potrhaní, otrávení

Z rozsudku, který mají Blesk tlapky k dispozici, je patrné, že si žena v letech 2013 až 2016 pořídila na čtyři desítky psů různých plemen a různého věku, z nichž část pak krátce poté blíže nezjištěným způsobem sprovodila ze světa. Někteří z jejích psů měli na těle tržné rány, byli zanedbaní, špatně živení a měli poranění na hrudnících, hlavě i končetinách. Další tři psy včetně Appollonie otrávila.

Blesk tlapky získali rozsudek, kde je to, jak její psi skončili, popsáno Blesk tlapky získali rozsudek, kde je to, jak její psi skončili, popsáno | facebook

Podivná úmrtí

Z nového videa, které se teď na sociálních sítích objevilo, je patrné, že s týráním zvířat, za nějž byla odsouzena, nepřestala. Potvrzuje to Ivana Pexová, která šokující počínání Ludmily Z. už dlouho sleduje. Na facebooku dokonce založila skupinu, v níž se snaží získat co nejvíce důkazů. „Poznaly jsme se během dálkového studia. Začala jsem ji sledovat na sociálních sítích, kde se v krátkém časovém úseku od ní objevovaly příspěvky začínající slovy „ani nevím, jak začít“. Následovala pak neuvěřitelná báchorka, na jejímž konci byla vždy smrt psa. Jednou byl pes potrhaný prasetem, podruhé otrávený, potřetí se prostě ztratil a byl mrtvý, počtvrté píchnutý včelou a opět mrtvý. Fena porodila a druhý den byla mrtvá, štěně bylo mrtvé za tři dny,“ popsala podivné náhody paní Ivana.

Shání důkazy

Dodala, že osobně poznala fenku Appollonii, o které pak Ludmila Z. tvrdila, že ji na louce přejelo auto. „Bylo mi jasné, že je to lež. Tehdy jsem si dala za úkol sledovat ji a odhalit pravdu,“ dodala s tím, že nakonec na Ludmilu Z. podali trestní oznámení, které vedlo až k jejímu odsouzení. Tím to ale zřejmě neskončilo.

Paní Ivana totiž získala video, na kterém psi trhají štěně. Podle jejích slov patřila všechna tři zvířata Ludmile Z., která záběry také pořídila a vší té hrůze společně se svým malým synkem přihlížela, aniž by zasáhla. Obou psů, kteří štěně roztrhali, se pak prý zbavila, jednomu z nich nechala prostřelit hlavu myslivcem.

Ludmila Z. tvrdí, že psy nezabíjí. Za usmrcení několika psů přitom už byla pravomocně odsouzena Ludmila Z. tvrdí, že psy nezabíjí. Za usmrcení několika psů přitom už byla pravomocně odsouzena | facebook

Záběry má policie

Video se nyní stalo stěžejním důkazem pro policii, která se už šokujícími záběry zabývá. „K celé věci se zatím nebudeme vyjadřovat. Mohu jen potvrdit, že policie případ prověřuje pro podezření na týrání zvířat a k dispozici má i video. Hledáme svědky, kteří mohou tvrzení o týrání nějak doložit,“ řekl tiskový mluvčí policie Jiří Matzner.

Sama majitelka, která se na sociálních sítích skrývá pod řadou falešných profilů, vše popírá a tvrdí, že psy nevraždí.

xoxo ( 2. listopadu 2019 15:55 )

Narušená ženská - izolovat !!

sigmae ( 1. listopadu 2019 21:58 )

ježiš...kam ty ho nestrčíš...

pisecanda ( 1. listopadu 2019 13:45 )

Té se nedotknout ani pos..... klackem,nebo spíš bys jí měl tu její pulinu klackem prošťourat

Kozomrd ( 31. října 2019 16:30 )

Tuto paní znám osobně.. dobře přiráží to zas joo

mikima2 ( 31. října 2019 11:31 )

Tuhle lidskou hyenu, by měli zavřít na doživotí a tam ji třískat od rána do večera. Ta už jiná nebude. Ten sadismus má v sobě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa