Barona vysvobodili z velké smečky. Hravý „puberťák“ hledá svoje psí štěstí

1080p720p360p
11. 4. 2019
06:10

Na nový domov čeká v útulku Psí domov v Řepnici na Litoměřicku Baron, krásný, mohutný, hravý pes, kterého před měsícem přivezla městská policie z Terezína. Žil tam se smečkou dalších 32 psů, na kterou si teď posvítila krajská veterinární správa.

Baron je ještě mladý, zhruba dvouletý. Je to zřejmě kříženec rotvajlera, možná i retrívra. V útulku si rychle zvykl, díky své příjemné povaze se stal tamním miláčkem. „Je to ještě takový psí puberťák. Je velmi veselý, hravý, rád aportuje, dá se s ním dobře pracovat a cvičit,“ popsala majitelka útulku Miluše Maskulanisová.

Baron potřebuje vlídné zacházení, nové majitele mu proto budou v útulku vybírat velmi pečlivěBaron potřebuje vlídné zacházení, nové majitele mu proto budou v útulku vybírat velmi pečlivě | 

Vlídné zacházení

Baron může okamžitě odejít do nového domova, jeho původní majitelé se ho po odebrání vzdali. Protože vyrostl ve smečce, je tolerantní, snáší se dobře s jinými psy, nejen s fenami. K lidem je přátelský, vychází s ženami i muži, potřebuje jen jediné, a to vlídné zacházení.

„Noví majitelé by měli umět zacházet s takovými psy, nesmí to být žádní fanatičtí výcvikáři, kteří chtějí, aby pes hned splnil všechny jejich příkazy,“ řekla Maskulanisová.

Nedostane ho každý

Zdravotně je na tom Baron velice dobře, je vitální, noví majitelé se nemusí obávat žádných počátečních veterinárních výdajů. Do nové rodiny odejde čipovaný, vakcinovaný, odblešený a odčervený.

Barona ale nedostane každý. Nové majitele pro něj budou v útulku vybírat velice pečlivě. „Chceme, aby ho čekalo už jen psí štěstí,“ vysvětlila majitelka útulku.

Baron je mohutný, veselý a hravý pesBaron je mohutný, veselý a hravý pes | 

Jak pomoci?

Zájemci, kteří by se chtěli Barona ujmout, mohou volat na telefonní číslo 602 893 442. Pokud by chtěl někdo na péči o Barona nebo další tamní zvířecí svěřence přispět, může zaslat libovolnou částku na číslo účtu 174 136 370 / 0300.

 

Linkavera ( 15. dubna 2019 20:19 )

Mínus 20 kg za dva týdny! Bříško zmizí bez poškození zdraví! Potřebujete >>>> www.SlimExtrem.com

majojo ( 11. dubna 2019 21:45 )

Velice rozumná a seriózní připomínka.

bibijana ( 11. dubna 2019 12:47 )

Tak bacha,vážení zájemci! Tohle je rasa -kříženec labradora,retrívra,která je láskyplná,radostná,veselá a hravá.Jsou velice vhodní na canis terapii,takže žádný tvrdý výcvik!!! To je naprosto zlomí.Místo hlídačů to budou ustrašení, bojázliví psi.A je potřeba upozornit i pečlivé hospodyňky,že pokud bude pes v domě,tak budou všude černé chlupy,a to i přes veškerou péči o jeho srst.Nejen tato rasa,ale i všichni psi nesnáší samotu,být někde sami na dvoře,nebo hrůza hrůz, někde zavření v kleci,je pro ně utrpením,takže, pokud nemáte čas a vhodné podmínky,tak si pořízení psa dobře promyslete.

Radka Vitkov ( 11. dubna 2019 10:57 )

Je moc krásný.😊😊😊😊😿😺

zada ( 11. dubna 2019 10:00 )

Taky bych si ho vzal hned, ale už mám z útulku 4. jsem rád že je mám, ale asi bych to už neuživil . Mám také jednoho z nich podobného křížence a věřte, je to zlatý pes a velký ochranář. Má skvělou povahu, a určitě tenhle Baron ji bude mít taky , chce to zahrádku aby mohl být dostatečně venku. Ten můj hlídá rád, ale rád je i uvnitř - nejradši v kuchyni, kde cinkají pokličky a voní to

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa