Viróza u klenotů, ku*da nebo vítání Číňanů: Miloš Zeman s jeho góly a fauly

 • Autor: Václav Suchan - 
  29. 1. 2018
  18:42

  Miloš Zeman jistě není dokonalý politik, jeho voliči na něm hlavně oceňují jasně formulované názory a nediplomatickou otevřenost. Přinášíme několik zásadních gólů, které vsítil, a také faulů, kterých se dopustil během »prvního poločasu« v roli prezidenta.

 • 1.Cukrovka odešla…

  Zdravotní stav prezidenta Zemana už je delší dobu předmětem mnoha spekulací. Především v posledních měsících nevypadá příliš dobře a znatelně pohubl. Jak ale nyní oznámili lékaři, Zeman je v dobré kondici, vyloučili také, že by měl onkologické onemocnění.

  Video Zemanovi příznivci slaví vítězství a zpívají Ach synku, synku. - Vera Renovica, Jakub veinlich

  Trpí nicméně cukrovkou, třebaže Zeman prohlásil, že mu už odešla (snížily se hodnoty krátkodobé glykemie). Kvůli neuropatii nervů dolních končetin využívá při chůzi hůlku a do schodů mu pomáhá ochranka. Lékaři mu prý rovněž diagnostikovali 40procentní ztrátu sluchu.

 • 2.Zeman: Jsem Žid!

  18. září v roce 2017 obdržel Zeman prestižní cenu Bojovník za pravdu, kterou mu udělil americký židovský fond v New Yorku. V projevu hlava státu parafrázovala amerického prezidenta Johna Kennedyho, který v roce 1963 u Berlínské zdi prohlásil: „Ich bin ein Berliner“ (Jsem Berlíňan). Zeman uvedl: Jsem Žid. Zároveň vyzval demokratické země, aby přesunuly své ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma.

 • 3.Miloš Pussy Zeman

  Prostořeký Miloš Zeman se nikdy nevyhýbal v emotivních projevech ostřejším výrazům, až vulgaritám. Korunu všemu nasadil v rozhlasovém pořadu Hovory z Lán 2. listopadu 2014.

  Video Zeman po výhře ponížil reportéra ČT: „Mluvíte jako mutant.“ A pochválil Okamuru. - Lukáš Červený

  Tehdy o ruské dívčí punkové skupině Pussy Riot řekl, že je to pornografická kapela. „Víte, co je to „pussy“ (vysloveno pasy) v angličtině?“ zeptal se tehdy moderátora a odpověděl si: „Ku*da. Takže s prominutím v textech této skupiny je ku*da sem, ku*da tam, opravdu dokonalý případ politického vězně…“

 • 4.Milost pro Kajínka

  Národem vesměs oblíbený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek dostal od Miloše Zemana v květnu loňského roku milost. Prezident uvedl, že nebyl přesvědčen o jeho vině, ostatně jako většina národa, která se domnívá, že 23 let v base je pro Kajínka až dost velký trest. I kdyby podnikatele Jandu a jeho bodyguarda Pokoše opravdu zastřelil…

 • 5.Nejmocnější Číňan v Praze

  V roce 2016 navštívil Prahu čínský prezident Si Ťin-pching. Byla to první návštěva čínské hlavy státu v zemích českých a Praha se stala jednou z mála evropských zastávek Si Ťin-pchinga v Evropě.

  Video Příznivci ve štábu netrpělivě čekají na první komentář Miloše Zemana k obhajobě svého mandátu. - Jakub Veinlich, Blesk Zprávy

  Od té doby je Zeman svými nepřáteli označován za čínského patolízala. Během návštěvy se v Praze konala řada akcí proti potlačování lidských práv v Číně, rozruch vyvolaly organizované špalíry čínských vítačů v místech, kudy nejmocnější Číňan v Praze projížděl.

 • 6.Viróza v klenotnici

  Mnozí lidé nemohou Zemanovi odpustit jeho velice kladný vztah k alkoholu. Sám říká, že ho pije s neutuchající chutí. Několikrát již i za přítomnosti TV kamer zavrávoral a ztratil stabilitu. Zemanovi lidé to přičítají nejčastěji virózám. Jako například při jeho nejslavnějším zavrávorání nad korunovačními klenoty.

 • 7.Po boku Konvičky

  Kritici prezidenta Zemana vytýkají hlavě státu, že se objevil i po boku Martina Konvičky, lídra Bloku proti islámu, 17. listopadu 2015 na Albertově. Na demonstraci pořádané u příležitosti oslav sametové revoluce.

  Video Napadení v Zemanově štábu: Jeho hosté zaútočili pěstmi na novináře. - Televize Seznam

  Popudil tzv. pražskou kavárnu slovy, že zastánci opačných názorů k migrační krizi nemají být nálepkováni jako islamofobové, rasisté nebo fašisté.

 • 8.Trenýrková standarta

  Většina odpůrců Miloše Zemana se omezuje na verbální či písemnou kritiku. Aktivněji vyjádřila svůj názor skupina umělců Ztohoven. V září 2015 se proplížili na střechu Pražského hradu, ukradli prezidentskou standartu ze stožáru a nahradili ji obřími červenými trenýrkami. Později umělci oznámili, že standartu rozstříhali a rozdali lidem.

  Video Jiřího Drahoš poděkoval voličům. - Blesk Zprávy

  U soudu vyfasovali podmíněné tresty a pokutu, podle rozsudku se dopustili výtržnictví, poškozování cizí věci a krádeže.

 • 9.Dalajlama a Brady

  V roce 2016 navštívil Česko tibetský dalajlama. Miloš Zeman ho nepřijal, protože by se tak prý mohly narušit česko-čínské vztahy a poškodit tak i zájmy ČR. S dalajlamou se tak setkal z vysokých státních činitelů jen ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL).

  Video Babiš: Drahošův přístup mě mrzel. Zeman nám dá čas, řekl k jednání o vládě. - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy

  Ten v této souvislosti vypustil jedovatou slinu, když tvrdil, že ho prezident Zeman od setkání odrazoval. Údajně ho prý vydíral, že pokud se sejde s dalajlamou, neudělí jeho strýci Jiřímu Bradymu státní vyznamenání.

 • 10.Běžkař Zeman

  Miloš Zeman se většinou prezentuje jako nesportovní typ, co si raději než vyjížďku na kole nebo rychlejší procházku dopřeje cigárko a panáka něčeho ostřejšího. Před rokem se ale objevil na fotografiích coby běžkař! Mluvčí Ovčáček bohužel odmítl sdělit, zda prezident v doprovodu své ochranky na sněhu jen zapózoval, nebo několik metrů i popošel.

 • 11.Hitler je gentleman…

  Tohle se prezidentovi opravdu nepovedlo. Dodnes tvrdí, že někde četl, zřejmě »vlevo dole v časopise Přítomnost«, článek od slavného českého novináře Ferdinanda Peroutky s názvem Hitler je gentleman.

  Video Miloš Zeman opět prezidentem: Podpořit ho přijela i Kačenka. - Blesk Zprávy

  Popudil svými slovy hodně lidí, včetně historiků, kteří zmíněný článek, stejně jako hradní mluvčí Ovčáček, nikde nenašli. Zeman se neomluvil, ač celá kauza došla až k soudu a ten dal za pravdu Zemana žalující vnučce novináře Peroutky.

 • 12.Zeman ruský trol

  Snad nejvíc je Miloš Zeman svými odpůrci nenáviděn za své dobré vztahy s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a podporu obchodu s Ruskem. Je označován za rusofila, ruského trola a podobně.

  Video Bohatý raut i 800 hostů. Jiří Drahoš na štábu nešetřil, zřídil jej v Kongresovém centru. - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy

  Velkou zlost u svých kritiků vyvolal například v květnu 2015, když byl jedinou hlavou státu ze zemí Evropské unie, která se zúčastnila vojenské přehlídky v Moskvě u příležitosti sedmdesátého výročí konce 2. světové války v Evropě.

 • 13.Neprověřený Mynář

  Jednou z nejhorších vad na kráse prezidentových počinů, a to i v očích Zemanových voličů, je lpění na hradním kancléři Vratislavu Mynářovi (50). Toho Miloš Zeman jmenoval do funkce 14. března 2013.

  Video Bolek Polívka parodoval Zemana: Neposlouchejte ty blbečky z pražské kavárny, říkal. - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy

  Aby mohl v pozici kancléře přistupovat k některým utajovaným dokumentům, potřebuje bezpečnostní prověrku od NBÚ. Dodnes ji nezískal a soudí se. A prezidentovi to zřejmě nevadí…

 • 14.Kalašnikov jako řešení

  Miloš Zeman si potrpí na drsný, někdy i poněkud nejapný humor. Třeba když 25. ledna roku 2016 v Tišnově u Brna na setkání s tamními občany prohlásil: „Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje samopal Kalašnikov…“

 • 15.Zemanova Jedi hůlka…

  Prezident se občas chová poněkud neomaleně. Třeba když v květnu 2017 při setkání s premiérem Sobotkou odešel uprostřed jeho proslovu. Rozladil ho totiž fakt, že premiér nepodal demisi.

  Video Moment potupy: Sobotka mluvil, Zeman odešel v půlce věty. - Jan Jedlička

  Prezident navíc místo paží ukazoval Sobotkovi svou apartní hůlkou, se kterou šermoval jak rytíři řádu Jedi v Hvězdných válkách se světelným mečem.

 • 16.Co prozradil Zemanův podpis

  Grafolog Josef Burgr:

  „Důrazné konce podpisu užívají lidé »neomylní«, zvyklí poroučet a vládnout. V jejich jednání se projevuje arogance a distancovanost. Konfliktům se nikdy nevyhýbají, spíše je vyhledávají, neboť uplatnění niterné energie jim dělá dobře.

  Video Zeman ve volební místnosti: Před 5 lety proti mě stál politik, teď ne. - Jakub Poláček, Blesk Zprávy

  Jsou sice velmi činorodí, ale nepřizpůsobiví, netrpěliví a nedůvěřiví. Tito lidé dávají rádi na odiv své znalosti a schopnosti založené na paměti. V jeho písmu, které jsem měl dále k dispozici, se opakují přetažené svislé čárky u písmen P, což je neklamným znakem zatvrzelého setrvávání na svém stanovisku, i když je objektivně překonané. Lidově se tomu říká paličatost.

  Z jeho rukopisu je rovněž patrné povýšené a přezíravé chování vůči politickým odpůrcům, zvláště pak k něžnému pohlaví.“

Doporučujeme
kobyIa1 ( 31. ledna 2018 11:10 )

Ostuda Hradní.

luder ( 31. ledna 2018 00:50 )

Z čl./K tomu můžeme přidat neustálé omílání zdravotního stavu Miloše Zemana, podle něhož už by měl být dávno po smrti. Jenže on není. I známí z televize se mi přiznali, že Zeman vypadá podstatně lépe, než ho média prezentují. Záleží především na úhlu záběru, cloně a nasvícení. Dobře to bylo vidět při debatě v ČT. Stačí porovnat záběry Zemana a Drahoše. Ale i na fotkách na internetu byl Zeman zabrán a na počítači upraven tak, aby vypadal jako chodící mrtvola, případně měsíc po smrti. Vím, co říkám, fotím třicet let, tisíce mých fotek prošly časopisy a spolupracoval jsem několik let i s kameramany. Je zajímavé, jak Zeman na nejnovějších fotkách zázračně obživl. Jistě, není to žádný maratonec, ale to nebyl ani Churchill, který chodil o holi a říkal, že když nemusí stát, tak sedí, a když nemusí sedět, tak leží. K tomu si dal kvalitní whisky a doutník a dělal historii světa. Byl obézní, nesloužily mu nohy, ale měl dobrou hlavu plnou vlastních myšlenek, stejně jako Miloš Zeman. Havel chyběl na Hradě ze zdravotních důvodů celé měsíce a nikdo mu to nevyčítal a taky ho nikdo nepostrádal. S prezidentem Drahošem by to bylo stejné. Nebude trvat dlouho a mnozí z těch, kteří ho volili, se budou stydět a nepřiznají, že ho volili. Zeman pracuje každý den. Hlavou, nikoli nohama. Na to, aby udělal něco pozitivního pro národ, nemusí poskakovat před kamerou jako opičák.

satanas ( 30. ledna 2018 18:01 )

NO jiste, vykvet naroda budes asi ty , Zdendo! Kdyz ne naroda tak tve povedene familie tutove!

alex0800 ( 30. ledna 2018 17:06 )

A fakt, že Drahošovi smazali celou evidovanou historii jeho osoby před 17.11.1989 a tudíž nezůstali ani doklady o studiu v zahraničí či vycestování, toho si žádný uvědomělí pisálek nevšiml, nebo ZA TO BY NIKDO Z PÁNÍČKŮ NEPLATIL, když jim tvoří "zprávy" na míru..? To se dělalo jen u pár lidí a to z velmi dobrých důvodů, především skrývání trestné činnosti a napojení na režim ;-) Ovšem tato Drahoš loutka, placená financemi Křetínského, podporován vražedkyní Evropy Bloody Merkelou a s Kalouskem v podpaždí.. Ani jako senátora !!! To už radši na senátora by jsme mohli volit Havlem propuštěné vrahy.. Vyšlo by to nastejno.. . Nejvtipnější hláška? . občan říká: Nechápu, jak jsme mohli pojmenovat letiště a udělat hrdinu z masového vraha.. Asi tím narážel na Havlovu Aminu, která vypustila spoustu vrahů a, že se chlapci činili.. Šlo jen o skrytí pravdy o nastupující likvidaci národa (občanů) i státu (dle projektů USA viz Houstonský a Harvardský projekt), za pomoci amnestovaných a jejich činů proti občanům.. Asi proto po Sametu si "zvolení psíci" chodí pro notičky pro změnu na US ambasádu.. Havel chodil před Sametem na ambasádu SSSR.. Vyjde to nastejno..

luder ( 30. ledna 2018 16:17 )

http://www.cum.sk/v/syQ0/nemecko-halle-mesto-je-uz-plne-nezadoucich

Zobrazit celou diskusi
Další videa