Přesto, že má narozeniny hned po štědrovečerní večeři, rozhodně se nechce nechat obskakovat a slavit v restauraci. „Ráda posloužím mým drahým doma. Budu šťastná, že jsme se sešli, a moc se na to těším,“ svěřila pro Aha! s rozzářenýma očima. „Na Štědrý den máme klasiku, jako jsou řízky a bramborový salát, pak jsme mívali krůtu, ale letos na narozeniny upeču husu,“ prozradila zvesela.

Spadla z ní velká tíha. Manžel Petr Spálený (75) je konečně po operaci páteře a kyčle zase v pořádku. Po mnoha letech bolesti a strádání se zjevilo světýlko na konci tunelu. „To je ten největší dárek,“ přiznává. „A taky to, že můžeme zpívat. Tak čtyřikrát pětkrát do měsíce vystupujeme. Teď zrovna jsme byli v Ostravě, na konci týdne jede Péťa do Havířova.“ Vrátil se jim jejich muzikantský život s Apollobeatem.

Milušku taky těší, že lidé pořád slyší na semaforskou vlnu. „Na konci roku hrajeme Zajíce v pytli. Každé setkání s diváky je krásné,“ usmívá se. „Když prožijete takové zdravotní problémy jako my, těšíte se na všechno, každou věc vítáte. Navíc jsou tu Vánoce a ty my milujeme. Už Slávek Šimek říkával, že jsou to nejkrásnější svátky v roce,“ uzavírá Miluška. Jak je vidět, sedm křížků ji vůbec neděsí.

VIDEO: Miluška Voborníková podporuje mladé začínající talenty

Video
délka: 02:09.36

Miluška Voborníková podporuje mladé začínající talenty Adam Balažovič

Fotogalerie
31 fotografií