Nova a Prima během Vánoc opráší své archivy filmy, které zná každý pravidelný divák doslova nazpaměť. Na Novu se na Štědrý večer vrátí pohádka otce a syna Svěrákových Tři bratři a poté prodejná Julia Robertsová najde lásku jako Pretty Woman, na Primě se otočí pohádka Sedmero krkavců a pak bude opět Macaulay Culkin Sám doma. Uvidíme, jak si evergreeny povedou proti nové pohádce Princezna a půl království České televize.

Klasické pohádky pak Nova s Primou vychrlí přes sváteční dny snad všechny. Pyšná princezna bude na Boží hod na Primě, na Štěpána pak Prima chystá S čerty nejsou žerty a Hrátky s čertem. Nova kontruje 25. prosince Dařbujánem a Pandrholou a Nejkrásnější hádankou, o den později pak Princeznou se zlatou hvězdou a Jak se budí princezny Václava Vorlíčka.

Silvestr pak bude na obou komerčních stanicích ve znamení speciálů obvyklých zábavných pořadů. Nova uvede celovečerní speciál show Tvoje tvář má známý hlas, Prima silvestrovskou verzi Partičky, show Česko Slovensko má Silvestra a před půlnocí pak Český mejdan s Impulsem.

Fotogalerie
21 fotografií