Vánoce už se nezadržitelně blíží a postupně všichni se na svátky začínají připravovat. Někdo peče cukroví či nakupuje dárky, jiný smýčí byt. Moderátorka SuperStar už má dokonce představu o tom, jak by měl nejkouzelnější čas v roce vypadat.

Nemá zrovna skromná přání, ale na druhou stranu netouží po žádném předraženém dárku. Ve skutečnosti spíš doufá v lepší svět. „Chci, aby všechny děti, dospělí, kočky, pejsci a další se na chvíli zastavili a usmáli se, když půjdou kolem,“ přiznala na Instagramu Jasmina.

Nehodlá ale nečinně sedět, ale ráda by ke splnění svého přání sama přispěla. Proto se chystá ozdobit dům, v němž žije s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem. „Mohli byste mi poradit firmu nebo cokoliv, kohokoli, kdo zdobí domy na Vánoce?“ prosila své fanoušky na sociální síti o radu.

„Vím, že můžu sama, ale netroufám si na něco tak velkého, jako je to v mých představách,“ zasnila se kráska s bosenskými kořeny, která si tak očividně představuje dům celý pokrytý barevnými vánočními světýlky, jak u nás vídáme spíše v amerických filmech, než ve skutečnosti.

„Miluji Vánoce a také čas před Vánocemi a po Vánocích,“ dodala Alagič, která se nemusí bát. O to, aby měla kouzelné svátky, se jistě postará Rytmus. Jistě udělá vše, co je v jeho silách a finančních možnostech, aby splnil sny své milované. Zvlášť, když letos oslaví první společné Vánoce. Ty dříve rapper trávil s expartnerkou Darou Rolins (45) a její dcerou Laurou (10) a i ty se snažil rozmazlovat, jak jen uměl.

VIDEO: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku?

Video
délka: 06:13.19

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
114 fotografií