Ranní erekce

Ranní erekce je naprosto přirozený jev. Potýká se s ní úplně každý muž na planetě. Vy, váš soused, váš šéf, ale třeba i vaši kamarádi nebo známí. Moc se sice o ní nemluví, ale k mužskému životu zcela neodmyslitelně patří.

Co je ranní erekce?

Ranní erekce je známkou zdravého organismu a zdravé sexuality. Díky ranní erekci víte, že je vše v naprostém pořádku. Že je hladina testosteronu ve vašem těle v normě, že nemáte problémy s prokrvením organismu a celkově je váš zdravotní stav ve velmi dobré kondici. Ne nadarmo se ranní erekci proto přezdívá „barometr zdraví”.

Proč vzniká ranní erekce?

Stejně je ale zvláštní, že zrovna tímto způsobem vám tělo hlásí, že je všechno v pořádku. Proč to nedělá jinými způsoby?! Proč zrovna ranní erekce? Za vše může testosteron.

Tento základní mužský pohlavní hormon je hlavním důvodem, proč se každé ráno probouzíte s erekcí. Testosteron se vám totiž v těle vytváří během spánku a jeho hladina graduje k ránu, čímž způsobuje erekci.

S přibývajícím věkem, jak vám přirozeně hladina testosteronu v těle klesá, může být postupně ranní erekce slabší. Hladina testosteronu se totiž od 25 let postupně snižuje, a to zhruba o 2 % ročně.

Ranní erekce není problém. Naopak

Možná vám ale přece jen přijde ranní erekce jako přítěž. Třeba by vám ani nevadilo, kdyby vás pravidelně nenavštěvovala, kdyby se sem tam někam zatoulala, anebo kdyby na vás úplně zapomněla. Ovšem myslete na to, že ranní erekce není žádný zdravotní problém. Naopak, je to známka vašeho pevného zdraví.

Jak využít ranní erekce?

A nemusíte ji vnímat pouze negativně. Ranní erekce se dá taky skvěle využít.

  1. Je to hned po ránu perfektní příležitost k intimním hrátkám. Ještě než vylezete z postele, můžete svou milovanou probudit erotickým překvapením. A věřte nám, že takové probuzení si každý nechá líbit.
  2. Právě po ránu máte největší šanci na početí miminka. Pokud se tedy snažíte založit rodinu, byla by velká chyba nechat to až na večer.
  3. Nemusíte se bát selhání, protože máte erekci pevnou doslova jako z oceli. Váš „kalhotový přítel” vás při sexu ráno nikdy nezklame.
  4. Nakonec je to skvělá příležitost k silovým či vytrvalostním sportům. V krvi totiž máte nejvíce testosteronu z celého dne. A to podporuje vaši energii, sílu, vytrvalost, a co je nejlepší, také svalový růst.

Jak si udržet ranní erekci?

Ranní erekce se vám nedostavila? Anebo je příliš slabá? Nabudit ji můžete pomocí doplňku stravy Zerex Klasik.

V Zerexu Klasik najdete extrakty z několika účinných rostlin, které podpoří vaši erekci. Kotvičník zemní posiluje libido, přispívá k duševní pohodě a udržuje normální erekci. Maca peruánská pomáhá udržet sexuální aktivitu, zlepšuje plodnost a chuť na sex. A poslední složkou je L-arginin, který pozitivně ovlivňuje zásobování organismu krví, pohlavních orgánů nevyjímaje. Se Zerexem Klasik budete mít erekci opět pevnou jako z kamene.

Ranní erekce není trest, je to dar. Ranní erekce je to nejlepší, co muže potkalo. A pokud využijete jejich výhod, budete mnohem spokojenější.