„Věříme, že naše pomoc usnadní nelehkou situaci zákazníkům, kteří nemohou svůj čas trávit v práci nebo ve škole, a umožní jim zůstat v kontaktu s nejbližšími, spolužáky i kolegy. Rozhodli jsme se také zpřístupnit to nejlepší z naší O2 TV. Aby se lidé mohli odreagovat u kvalitních filmů a pořadů, dáváme jim za symbolickou korunu prémiové filmové, dětské, sportovní i dokumentární kanály jako jsou HBO, National Geographic a mnohé další,“ říká generální ředitel O2 Jindřich Fremuth.

Neomezená data pro všechny

Zákazníkům, kteří mají u O2 mobilní hlasové tarify s daty, včetně těch ve zvýhodněných balíčcích O2 Spolu, umožní O2 využívat data neomezeně i po vyčerpání základního objemu v měsíčním paušálu. Pokud zákazník využívá například tarif FREE+ stříbrný a aktivuje si balíček neomezená data, může po vyčerpání svých 14 GB surfovat dál. Neomezená data můžete čerpat díky balíčku NEO, který si aktivujete v online samoobsluze Moje O2 nebo v prodejně O2.

To nejlepší z O2 TV na měsíc za korunu

O2 všem zájemcům zpřístupní také nejlepší seriály, filmy, dětské pořady, dokumenty, sportovní přenosy a zpravodajství. Na měsíc rozšiřuje nabídku kanálů v předplacených tarifech Sport Pack o dětské NickToons, Nick Junior, Nickleodeon a ČT :D, zpravodajskou ČT 24 a dokumentární a vzdělávací National Geographic. Služba je navíc k dispozici na měsíc za symbolickou korunu. Pořady pak můžete sledovat na libovolném zařízení – tedy nejen v televizi, ale také na počítači nebo v aplikaci O2 TV na mobilu i tabletu.

Zákazníci s tarify O2 TV Bronzová, Stříbrná, M a L si mohou své tarify vylepšit o nejlepší seriály a filmy z produkce HBO. Na jeden měsíc získají s balíčkem Kino zdarma přístup ke všem HBO a Cinemax kanálům a kompletní prémiové seriálové a filmové nabídce z produkce HBO prostřednictvím služeb HBO OD. Balíček Kino si mohou aktivovat do 12. dubna jednoduše v Moje O2.

100 korun ke každému dobití                                                       

O2 myslí i na zákazníky předplacených karet. Všem, kdo si během následujících 30 dnů dobijí kredit na jakémkoli dobíjecím místě, dá O2 jako jednorázový bonus 100 korun.

 Notebook s internetem a MS Office pro školu i práci z domova jen za 995 Kč

O2 připravilo také zvýhodněnou nabídku notebooku pro zákazníky, kteří potřebují pracovat i učit se z domova. Nabídne jim notebook Lenovo IdeaPad S130 14“ včetně modemu za 995 korun. Cena platí k tarifu Zlatá O2 Data s 10 GB, který zlevňuje na 599 korun měsíčně.

Více na www.O2.cz/myslimenavas