„Nikdy jsem nic pořádného nevyhrál, ale v Trháku jsem to zkoušel dnes a denně. Říkal jsem si, že by byla hezká jakákoli cena, ale najednou bum! Deset tisíc,“ vylíčil pan Vychodil. „Dokážete si představit ten šok, když to konečně vyšlo,“ dodal penzista.

Každý den mají s manželkou Jindřiškou (75) malý rituál. „Koupím Blesk, manželka trhne a já si čtu. Pak čte žena a já už posílám registraci do Denní hry,“ líčí vyučený strojní zámečník, který 40 let dělal řemeslníka a řidiče pro Střední zemědělskou školu v Rožnově.

Co s výhrou, to věděli i s manželkou ihned. „Na všechny dovolené jezdíme prakticky půlka rodiny dohromady. Je nás spousta. Manžel vnučky vezme dodávku a třeba deset lidí jedeme na výlet. S výhrou to naplánujeme v létě stejně,“ má jasno pan Břetislav.

„My když máme velkou akci, to je taková malá svatba, i třicet lidí se nás sejde,“ říká manželka pana Vychodila Jindřiška. „Máme 3 děti, 7 vnoučat a tři pravnoučata. Že jsme vyhráli, ale nikdo z nich zatím neví. Pokud právě čtou tyto řádky, zrovna se to dozvídají a už se mohou těšit na léto,“ dodala s úsměvem.

Hrajeme každý den!

Chcete také zkusit štěstí? Trhák Blesku můžete hrát každý den včetně nedělí až do 17. března 2019.