Každý den si jděte pro svůj deník Blesk. Uvnitř najdete herní bankovku BLESKAČKU a pak je to jednoduché!

DENNÍ HRA O MĚSÍČNÍ MZDU

Průměrný plat v ČR může být každý den Váš! Dobré přilepšení, které prostě jen tak spadne díky Blesku »z nebe«! Hraje se od pátku každý den o 26 637 korun.

Jak na to?

1. Kupuj každý den Blesk s herní bankovkou – BLESKAČKOU! Čím víc Blesků budeš mít, tím větší bude naděje na denní výhru! Když se spojíte do týmu, třeba kamarádi, kolegové, rodina, máte určitě větší šanci získat výhru!

2. Denně vystřihuj z 2. strany všech svých výtisků Blesku herní bankovku – BLESKAČKU.

3. Sečti hodnotu všech vystřižených BLESKAČEK, které jsi získal v jeden den, a celkovou částku pošli pomocí SMS. Nebojte, přesný návod včetně tvaru SMS od pátku, kdy hra začíná, ještě mnohokrát zopakujeme!

A kdo vyhrává?

Ten, kterému se v jeden den podaří nasbírat a odeslat nejvyšší částku. Tu získá tak, že hodnotu BLESKAČKY v daný den, vynásobí počtem všech vystřižených BLESKAČEK z tohoto dne. V případě shody nejvyšší částky bude následovat SMS rozstřel pomocí vědomostní otázky.

VELKÁ HRA O ROČNÍ PLAT!

Nerozdáváme pouze měsíční platy, ale jako bonus i jednu parádní částku 319 644 Kč.

Jak na to?

1. VELKÁ HRA se bude hrát s bankovkami DENNÍ HRY – BLESKAČKAMI – a BLESKŽOLÍKY z Nedělního Blesku.

2. V neděli vychází v Nedělním Blesku pouze herní bankovka – BLESKŽOLÍK! Ten může být velmi důležitý!

3. Všechny vystřižené BLESKAČKY i BLESKŽOLÍKY si uschovej.

4. Poslední den hry, 29. 5. 2014, sečti hodnotu všech svých vystřižených bankovek – BLESKAČEK, které jsi získal v průběhu celé hry, a celkovou částku pošli pomocí SMS. Přesný návod včas zveřejníme.

5. Zároveň spočítej všechny své vystřižené BLESKŽOLÍKY.

A kdo vyhrává?

ROČNÍ PLAT vyhrává ten, kterému se podaří během celé hry nasbírat nejvyšší částku složenou z hodnot všech bankovek BLESKAČEK za celou hru a odešle ji. V případě shody získá ROČNÍ PLAT ten, který zároveň odešle SMS s nejvyšším počtem BLESKŽOLÍKŮ, které v celé hře získal! V případě shody nejvyšší částky z BLESKAČEK i nejvyššího počtu BLESKŽOLÍKŮ bude následovat SMS rozstřel pomocí soutěžní otázky.