Facebookový mobil: HTC ChaCha / Salsa

Konečně můžete mít Facebook v mobilu jen díky stisknutí jediného tlačítka. Společnost HTC totiž představila telefony s tanečními názvy ChaCha a Salsa s integrovaným Facebookem. Po stisknutí speciálního tlačítka F můžete okamžitě sdílet fotky, statusy i videa na Facebooku. HTC ChaCha má displej o velikosti 2,6 palce = 6,6 cm a plně vybavenou QWERTZ klávesnici. HTC Salsa je dotykový smartphone s jediným tlačítkem a nabídne větší, 3,4palcový (8,6 cm) displej.

Multimediální: Samsung Galaxy s WiFi 4.0

Chytrý hudební přehrávač ve stylu smartphonu je založený na operačním systému Android. Můžete ušetřit i na účtu za telefon – z přístroje totiž můžete telefonovat přes Skype. Díky službě Android Market se dostanete k více než 230 000 aplikacím. Největší plus přístroje je ale hlavně v tom, že podporuje formát DivX HD a má LCD obrazovku SuperClear, díky čemuž dokáže přehrát video ve vysokém rozlišení.

Je libo dvě obrazovky? Kyocera Echo

Tablet a smartphone s operačním systémem Android, který má dva dotykové displeje s úhlopříčkou 3,5 palce = cca 9 cm. Díky speciální funkci »pivot Hinde« se ale oba displeje spojí v jeden a vznikne jedna velká obrazovka s úhlopříčkou 4,7 palce = cca 12 cm. Obrazovky ale můžete používat i odděleně a v jedné třeba číst e-maily a ve druhé zase SMS zprávy. Velmi pohodlné bude i sledování videí na You- Tube, kdy na jednom displeji poběží klip, zatímco na druhém budete procházet další videa.

Solární mobil: Umeox Apollo

Jezdíte často kempovat a nemáte si kde nabít telefon? Pak je pro vás Umeox Apollo jako dělaný. Nový smartphone s operačním systémem Google Android má oproti jiným mobilům obrovskou výhodu. Baterku mu totiž nabije sluneční záření. Dobití telefonu sluncem prý trvá 17 hodin, ale není řečeno, při jak intenzivním svitu. Smartphone má 3,2 palce = 8,13 cm veliký dotykový displej a interní paměť 1 GB.

Telefon s nápovědou: Sony Ericsson Xperia Pro

Nový dotykový telefon s rychlým přístupem ke všem funkcím. Nabízí prvotřídní zobrazovací technologie, pohodlné a rychlé psaní SMS pomocí výsuvné a ergonomicky tvarované klávesnice QWERTY, bezpečná synchronizace s e-mailem, kalendářem a kontakty – telefon vám navíc radí, co všechno na něm můžete dělat. Díky přednastavenému programu Offi ce Suite Pro můžete vidět a spravovat svoje dokumenty přímo v telefonu. K dispozici má Google služby a přes 230 tisíc aplikací na Android Market.

Fotogalerie
5 fotografií