Dave Hurban z amerického New Jersey pracuje jako tatér a specialista na tělesné modifikace. Při pohledu na tohoto mladíka je jasné, že je pro něj práce zároveň jeho největší životní vášní a zálibou. V oblibě má ale i výrobky technologického gigantu Applu. Zvláště hudební přehrávač iPod Nano, který teď nosí na ruce jako hodinky.

Video
délka: 01:57.95

Jak se dělají iPod Nano hodinky? Dave Urban

Udělej si sám

Dave si sám do levé ruky implantoval čtyři magnetické piercingy. Podle hesla »dvakrát měř, jednou řež« si nejdříve přesně změřil rozměry hudebního přehrávače a poté začal se samotnou implantací. „Zrovna jsem vymyslel hodinky bez pásku,“ říká s úsměvem sám Dave. Na zařízení se totiž dají nastavit opravdu hodiny, takže když má mladík iPod Nano na ruce, skutečně vypadá jako hodinky bez pásku.

Fotogalerie
5 fotografií

iPod hodinky slaví úspěch

 O zákroku muž říká: „Je to jednodušší, než to vypadá.“ Video, jak si sám zavádí piercingy, má už na portálu youtube.com přes 900 tisíc zhlédnutí. Sám Hurban říká, že s iPodem, který mu na ruce drží díky magnetickým piercingům, sklidil obrovský úspěch na tetovacím shromáždění v Baltimoru minulý týden. „Mluvil jsem asi se 400 lidmi. Každý, komu jsem to ukázal, byl ohromen,“ uzavírá Dave.