Na sociálních sítích budí herečka Donna D’Erricová dojem, že vůbec nezestárla. Pyšní se totiž naprosto úžasným štíhlým tělíčkem, obrovskými silikonovými ňadry, díky nimž získala roli v populárním seriálu Pobřežní hlídka po odchodu původní hlavní hvězdy Pamely Andersonové. Díky botoxu a všem možným zkrášlovacím aplikacím má navíc pleť bez jediné vrásky. Svou neměnnou krásu dokonce prodává i na platformě OnlyFans, kde jsou k dostání její hanbaté snímky. A na ty, jimž se nechce za takovýto „content“ platit, ale také nezapomíná.

Na instagram totiž láduje jednu svůdnou fotku za druhou. K nedávnému příspěvku, na němž zapózovala jenom velmi úsporných modrých dvojdílných plavkách, přidala Donna popisek: „Ach, holka, kdy ty už přestaneš zveřejňovat své fotky v bikinách?“ Sama si ale vzápětí odpověděla. Bývalá manželka rockové hvězdy Nikkiho Sixxe (64), legendárního člena heavy metalové skupiny Mötley Crüe, totiž doplnila hashtag: „Nikdy.“ A jak se její fanoušci shodují, je to jenom dobře, protože by to byla rozhodně škoda.

Video
Video se připravuje ...

Sexy Donna D’Erricová z Pobřežní hlídky pózovala v dešti. Instagram

Nyní se však D’Erricová objevila se svým synem Rhyanem (30), jenž je na rozdíl od své přitažlivé maminky pořádný puclík, v Los Angeles v Kalifornii. Matka a syn byli spatřeni, jak míří do holičství Floyds, kde strávili asi hodinu. Slavná sexbomba ale byla k nepoznání v porovnání s rajcovními záběry, jimiž zásobuje svůj profil – před stylem upřednostnila pohodlí. 

Měla na sobě růžové tepláky, vytahanou mikinu a tenisky a oči si kryla slunečními brýlemi. Kdybyste ji míjeli na ulici, nejspíše ji pro její obyčejnost docela přehlédnete... Uznejte sami.

Fotogalerie
70 fotografií