Nejnověji vyplaval třeba rozhovor s herečkou Mischou Bartonovou (37), který vznikl v době, kdy se díky rolím ve filmech, jako byl Šestý smysl, Notting Hill a především seriál O. C., kde hrála Marissu Cooperovou, šplhala na vrchol. Jí bylo devatenáct, jemu třicet a byl krátce po rozchodu s topmodelkou Gisele Bündchenovou.

A právě tehdy prý Mischa po focení, kde se s Leem poprvé potkali, dostala od svého agenta Craiga Schneidera „dobrou“ radu: „V zájmu své kariéry jdi a... Vyspi se s ním!“ Zůstala prý perplex.

„Není Leovi náhodou třicet, nebo tak nějak?! Nezajímají mě tak staří chlapi...“ odbyla nabídku. DiCaprio dosud nikdy nechodil s dívkou starší 25 let, Eden je pak jeho vůbec nejmladším známým úlovkem.

Dělat kariéru přes postel Mischa odmítla, a tak se po roce 2007, kdy seriál O. C. zařízli, z výsluní potichu vytratila. Bojovala navíc s drogovou i alkoholovou závislostí, kvůli psychickým problémům trpěla i nadváhou a několikrát byla v psychiatrické léčebně. V lednu 2017 polonahá pobíhala po dvorku svého domu a vykřikovala, že nastane konec světa a ona je čarodějnice.

Video
Video se připravuje ...

Pravda o Titaniku: Video, které už vidělo 30 milionů lidí, vám otevře oči. 

Fotogalerie
36 fotografií