Na jméno Lisy MariePresleyové mělo být za jejího života uzavřeno hned několik životních pojistek. Podle zdrojů webu TMZ jedna dosahovala výse 25 milionů dolarů (550 milionů korun), druhá 10 milionů dolarů (220 milionů dolarů) a údajně existuje ještě třetí – rovněž na 10 milionů, u které ovšem není známo, zda proces uzavření smlouvy proběhl až do konce.

Před svou smrtí se tak sice Lisa Marie topila v dluzích, její pozůstalí se teď ale těší z pohádkového bohatství. Alespoň někteří... Astronomická částka má být totiž vyplacena do svěřenského fondu, jehož správu přiřkla Presleyová ve své závěti z roku 2016 jen dceři Riley (33) a synovi Benjaminovi (†27), který ale v létě 2020 spáchal sebevraždu. Dvojčata Finley a Harper (14) jsou zatím nezletilá. 

Právě poslední verze závěti (nalezená až po zpěvaččině smrti) v příbuzenstvu vyvolala silné vášně. Ze seznamu správců pohádkového majetku totiž odstranila babičku Priscillu a Lisina bývalého manažera. Podle Priscilly je závěť falešná, podpis nesedí a není ani notářsky ověřená, takže ji u soudu v Los Angeles oficiálně napadla. Pokud by jí soud dal za pravdu, platila by předchozí verze – a v té už někdejší žena krále rokenrolu figuruje také... 

Video
délka: 12:32.28
Video se připravuje ...

Elvis Presley – Od sexuálního symbolu po totální vyčerpání. Jak král rock 'n' rollu změnil hudbu. Videohub

Fotogalerie
263 fotografií