Dvojčata Harper a Finley Lockwoodovy (14) měla zpěvačka Lisa Marie Presleyová s jedním ze svých bývalých manželů, kytaristou Michaelem Lockwoodem (61). S tím ale už nějaký ten pátek nežila a děti vychovávala se svým dalším bývalým, se kterým to opět dala dohromady, hudebníkem Dannym Keoughem (58). Ve hře byla i babička dívek a Lisina matka Priscilla Presleyová (77).

Dobře informovaný zdroj nyní webu TMZ prozradil, že dívky chtějí dlouhodobě žít u svého otce. U něj jsou už od smrti matky a prý jim to tak vyhovuje. 

Danny Keough se k Lise Marii nastěhoval po sebevraždě jejich syna Benjamina (†27) v roce 2020 a od té doby jí pomáhal dvojčata vychovávat. Do péče je ale podle kalifornských zákonů dostat nemůže. Michael je totiž měl s Lisou Marií ve střídavé péči, a soud by Dannymu děti přiřkl jen v tom případě, že by byl Michael uznán neschopným se o ně postarat. Protože už ale soud jednou řekl, že toho schopný je, je to vysoce nepravděpodobné. 

Babička Priscilla Presleyová podle TMZ po smrti dcery tráví s dvojčaty čas a věnuje se jim, pokud si ale přejí žít se svým otcem, dá se očekávat, že jejich přání bude respektovat. 

Video
Video se připravuje ...

Elvis Presley – Od sexuálního symbolu po totální vyčerpání. Jak král rock 'n' rollu změnil hudbu. Videohub