Rezidenci v Clabasas koupili novomanželé hned druhý den po jejich svatbě. Jedná se o velmi luxusní bydlení, které je blízko jejich původního domu v Thousand Oaks a navíc je i blízko domu, kde žije zpěvaččin bývalý manžel Kevin Federline (44) s jejich syny Seanem Prestonem (17) a Jaydenem Jamesem (16).

Za sídlo, které bylo postaveno v roce 2008, zaplatili manželé 11,8 milionu dolarů. V domě najdete 6 ložnic, 9 koupelen, vinný sklípek, bar s pianem, kino a samozřejmostí je rozlehlá kuchyně. Na rozlehlém pozemku nechybí obrovský bazén, vodopád, a dokonce je zde i tobogán.

V současné době chce zpěvačka za nemovitost 12 milionů dolarů, chce tedy o něco více, než sama zaplatila. Do nemovitosti ovšem podle dostupných informací nic neinvestovala a neproběhly žádné úpravy. Místo toho se velmi rychle vrátila zpět do svého původního sídla v Thousand Oaks.

Otázkou je, jak rychle se jí podaří nemovitost prodat, protože zájemci se musí spokojit s virtuální prohlídkou.Britney Spearsová se totiž bojí ztráty soukromí, a proto nejsou klasické prohlídky možné. Jako důvod prodeje uvedla podle webu TMZ to, že dům je příliš na očích, a zpěvačka tak trpí nedostatkem soukromí. Mrkněte do galerie, dům je opravdu nádherný.

Video
délka: 00:18.83
Video se připravuje ...

Britney Spears se na Maui nechala tetovat. Výsledek ale odmítá ukázat, protože je prý otřesný a musí ho rychle nechat předělat. Instagram / britneyspears

Fotogalerie
98 fotografií