Rezidenci v Clabasas koupili novomanželé hned druhý den po jejich svatbě. Jedná se o velmi luxusní bydlení, které je blízko jejich původního domu v Thousand Oaks a navíc je i blízko domu, kde žije zpěvaččin bývalý manžel Kevin Federline (44) s jejich syny Seanem Prestonem (17) a Jaydenem Jamesem (16).

Za sídlo, které bylo postaveno v roce 2008, zaplatili manželé 11,8 milionu dolarů. V domě najdete 6 ložnic, 9 koupelen, vinný sklípek, bar s pianem, kino a samozřejmostí je rozlehlá kuchyně. Na rozlehlém pozemku nechybí obrovský bazén, vodopád, a dokonce je zde i tobogán.

V současné době chce zpěvačka za nemovitost 12 milionů dolarů, chce tedy o něco více, než sama zaplatila. Do nemovitosti ovšem podle dostupných informací nic neinvestovala a neproběhly žádné úpravy. Místo toho se velmi rychle vrátila zpět do svého původního sídla v Thousand Oaks.

Otázkou je, jak rychle se jí podaří nemovitost prodat, protože zájemci se musí spokojit s virtuální prohlídkou.Britney Spearsová se totiž bojí ztráty soukromí, a proto nejsou klasické prohlídky možné. Jako důvod prodeje uvedla podle webu TMZ to, že dům je příliš na očích, a zpěvačka tak trpí nedostatkem soukromí. Mrkněte do galerie, dům je opravdu nádherný.

Video
Video se připravuje ...

Britney Spears se na Maui nechala tetovat. Výsledek ale odmítá ukázat, protože je prý otřesný a musí ho rychle nechat předělat. Instagram / britneyspears

Fotogalerie
98 fotografií