„Poprvé se ukazuji v noční košili! Všechny jsou hedvábné a krásné. To jsem já dnes ráno, cítím se sama sebou se svým miminkem,“ napsala Spearsová k videu, na kterém pózuje v noční košili. Svá slova doplnila o emotikony psa, jeden se na videu totiž opře o zpěvačky bříško a na první pohled se zdá, že tím miminkem myslí právě psa.

Pohled na její tělo v neforemné a nepadnoucí noční košili její fanoušky skutečně zaujal. Vzhledem k tomu, jak moc jí košile nesluší, se opět objevily obavy o její duševní zdraví. Při podivném tanečku, který v oděvu předvádí, si ale navíc hladí bříško, které se pod lesklou látkou košile až podezřele kulatí. „Ona je těhotná,“ objevilo se mezi komentáři jejích sledujících hned několikrát.

To, že by chtěla Britney porodit dítě svému současnému manželovi Samu Asgharimu (28), se ví. Dokonce už jednou v požehnaném stavu byla, bohužel v letos v květnu potratila. Její fanoušci jsou dokonce tvrdí, že v současné době je na ní těhotenství vidět více, než letos na jaře. Mrkněte do galerie a posuďte sami, co Britney skrývá pod neforemnou noční košilí.

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

Fotogalerie
77 fotografií