Herečka zemřela v pouhých 45 letech. Podlehla zákeřné nemoci, se kterou se snažila bojovat. Lékaři jí rakovinu diagnostikovali v roce 2020, ale Werschingová se nevzdala a snažila se pokračovat ve své kariéře i nadále. Annie, kterou po celém světě proslavila role královny Borgů v nových dílech Star Treku, po sobě zanechala tři syny a manžela.   

V poslední době celosvětové publikum oslovila v současné době nejpopulárnější videohře The Last Of Us. V původní verzi propůjčila svůj hlas postavě Tess, partnerce hlavního hrdiny Joela. Zahrála si také postavu Renée v seriálu 24, ale také v seriálech Runaways či Bosch.

„Právě jsem zjistil, že má drahá kamarádka Annie Werschingová zemřela. Právě jsme ztratili krásného umělce a člověka. Mám zlomené srdce. Moje myšlenky jsou s jejími příbuznými,“ napsal k zdrcující zprávě jeden z tvůrců The Last Of Us Neil Druckmann na Twitteru.

Slova dojetí napsal i herecký kolega Kiefer Sutherland. „Svět se dnes zhasnul. Anna Wershingová byla jedna z nejskvělejších hereček, se kterými jsem měl možnost spolupracovat, a moje kamarádka. Srdce se mi láme kvůli její mladé rodině. Ať si ji pamatujeme jako nádherného člověka, kterým byla,“ uvedl herec.

 

Video
délka: 01:48.11
Video se připravuje ...

The Last of Us - oficiální teaser trailer nového seriálu HBO HBO / Youtube.com

Fotogalerie
31 fotografií